Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt két nappal...

Menstruáció előtt két nappal terhességi tünet! Lehetséges?

Figyelt kérdés

Pár napja barnáztam ,de csak pár percig ,peteérés környékén voltunk együtt,pár napja nagyon émelygek ,délután rosszullétek vannak,reggel semmit nem tapasztalok,nem olyan rég befestettem a hajamat és kegyetlen hányingerem van a hajfesték szagától, sokat fáj a fejem!

A mensimig még van 2nap! mikor érdemes tesztelni?



2016. nov. 23. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Igen ezek lehetnek tunetek. Meg varj 3-4 napot ha biztosra akarsz menni! Egyebkent nekem mar a nemvart napjan jol lathato pozi lett a tesztem.

Udv. 11 hkm

2016. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

remélem baba lesz 😊 már régóta próbálkozunk,produkált már a testem terhességi tünetet de ez most más!

Neked pedig gratulálok 💗 boldog baba várást 💗💗

2016. nov. 23. 17:12
 3/22 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen! 💕 Neked pedig drukkolok! Majd ird meg mi lett az eredmeny 😊
2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm 💗 megfogom írni 😊
2016. nov. 23. 17:36
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem 6 nap van a nemvártig, én csak annyit érzek, hogy szurkál az alhasam, meg tegnap egy kicsit fel voltam fújódva. Mi ebben a hónapban nem bíztuk a véletlenre, minden másnap együtt voltunk, és ezt még most is tartjuk, hátha nem akkor volt a peteérés, amikor gondoltam.

Én most elkezdtem palástfű teát inni, hátha ez is segít. Érdekes, hogy nekem mindig fáj a cicim a mensi előtt egy héttel, de most még mindig nem fáj.... pedig mindenhol azt olvasom, hogy akinek jön a baba, annak fáj előtte.... Sok a bizonytalanság, de már csak párnap.

Drukkolok neked, szerintem a nemvárt napján tesztelj!

2016. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szia !


Én keddre nem vártam a héten és előtte 2 nappal vasárnap már teszteltem és kijött egy halvány + :)...


Kedves utolsó! Nekem pontosan ugyanezek a tünetek voltak.. szurkált a hasam és puffadtam... de nagyon :O ...viszont cici fájdalom nekem sem volt! Most kezdem el érezni, hogy ajaaajjj.... :)

Drukkolok mindkettőtöknek!

2016. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Estére ismét puffadok! :) Érdekes, hogy ez olyan puffadás, hogy nem kell pukiznom, csak nagy a hasam, meg érzem, hogy feszül. Gratula neked! :)
2016. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen... :)remélem minden rendben lesz mert nagyon az elején vagyok még, igyekszem 2 lábbal a Földön állni azért..

Így voltam én is pontosan a puffadással... de egy terhesség sem egyforma azt mondják a "nagyok" .. :) DE én nagyon szorítok! Majd írj, hogy miújság :)

2016. nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

sziasztok 😊 szorítok nektek!

ma reggel már semmit nem érzek, talán a mellem szúr egy kicsit, tegnap este nagyon rosszul voltam bő folyasom volt,remélem mostmár tényleg baba van a dologba, mert már 6hónapja próbálkozunk és mindenhónapba elkeseredek amikor megjön 😕😕

2016. nov. 24. 08:28
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm a drukkot! :)

Olyan jó kis karácsonyi ajándék lenne ez a családnak, meg persze nekünk! :)


Én is tapasztalom 2 napja a fehérfolyást.

2016. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!