Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdés a következö. Kb egy...

Kérdés a következö. Kb egy éve tervezzük a babát. Sajna eddig sikertelenül.6 nap van mensiig. Pár napja szurkál megjön érzés van méhszáj magasan zárt és kemény. Lehet igy baba?

Figyelt kérdés
2-3 napig testápolo szerü folyás utána száraz voltam most inkább fehér higabb folyás van. Mellem nyomásra érzéken és 2 napja délután nagyon enyhe émelygés van. Hasam huzodik picit..Valakinek volt ilyen és baba lett?
2017. jún. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1-et tudok tanacsolni: lazits mert igy be fogsz kattani!

Zart mehszaj, fent meg kemeny meg 20 fele folyas, dpo stb...

Mi lenne ha pé utan mar inkabb csak lazitanal?!

Hidd el, jobban erezned magad! En csak tudom,6 ev utan lett gyermekem miutan elterveztuk, hogy johet a baba!

Kivanom, hogy mihamarabb sikeruljon!

2017. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ezek barmit jelezhetnek....nekem mensi es baba elott is ezek voltak. Ne vizslasd magad ennyire mert ezek nem tunetek, hanem sima elettani jelensegek amik lehetnek peteeres, menstruacio, stb. kiseroi is.
2017. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Inkább fogadjatok örökbe egy babát vagy béranyával próbálkozzatok nem ér annyit a dolog hogy a tested tönkre tedd.
2017. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van már gyerköc csak szeretnénk még. Megyek ki az idöböl talán ezért görcsölök rá ennyire..
2017. jún. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!