Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellemetlen lefelé nyomó,...

Kellemetlen lefelé nyomó, feszítő érzés a méhszáj körül jelezheti a szülés "kezdetét"? Volt valakinek ilyen az utolsó hónapban?

Figyelt kérdés
Pàr másodpercig tart ès olyan érzésem van hogy "szorítanom kell" ott lent, mint mikor kakilni kell, de vissza kell tartani. Ez az érzés az amikor nyíladozik a méhszáj? Vagy csak a baba feszíti ki magàt lefelé? Elvileg már fejvégüen fekszik (30 hetes ultrahang alapján). Utolso vizsgàlatom 2 hete volt c2000. Most 35 hetes vagyok, 20.hét óta keményedik a hasam, mostanában gyakrabban, erősebben, sokminden kiváltja már, de jóslófájásom még nem volt.
2014. szept. 4. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor a méhszáj nyílik az nem ilyen. Szerintem csak a pici feszíti magát.


Könnyű szülést!

2014. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Második gyermekemmel először ilyen volt a jóslófájásom. Először én is azt hittem, hogy a baba nyomja a fejét a méhszájamba, de egyszer pont CTG közben éreztem, és láttam, hogy a fájásmérő jelzett ilyenkor. Kb. 2-3 hétre rá szültem.
2014. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh , koszi a valaszokat, hat meg azota is rendszertelenul jonnek mennek ezek a feszitesek. Meglatjuk! :)
2014. szept. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!