Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a férjemmel,...

Babát szeretnénk a férjemmel, lehet jel az ha nincs folyásom, de eddig mimdig volt?

Figyelt kérdés
2-3-án volt alegtermékenyebb napom naptár szerint,4-én elvileg ovum volt,azén ciklusomra jellemző volt eddig hogy peteérés után is volt folyásom viszonylag sok mesiig,most viszont semmi száraz vagyok.8 nap van még a memvártig,lehet ez jel a baná?25-ös tesztem van azt mikor csináljam meg?
2017. jún. 10. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg 2 hét múlva csinálj tesztet, ha terhes vagy addigra egyértelmű lesz és nem ide fogod töltögetni a képeket hogy ki lát csíkot...
2017. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes nagyítóval keresgetni a tüneteket. Nagyobb lesz a csalódás.

Ha késik, tesztelj, és kiderül. Ilyenkor még fölösleges beleélni magad.

2017. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem élem bele magam,én amúgy is egy pesszimista ember vagyok
2017. jún. 10. 08:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mar kesik 1-2 napot, tesztelj es ennyi. Minden testi dolog hanyagolhato, a "tunet" ugyanis semmit nem mond meg ilyenkor.
2017. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miutan kesik 2-3 napot, altalabn mar kimutatja barmilyen teszt, Addig foloslegesen agyalsz. Az hogy nincs folyasod, vagy bosegesebb nem nagyon jelent semmit. En haromszor voltam mar terhes es soha nem volt semmi rendkivuli a folyasomban a terhesseg elso heteiben. A leghatarozotabb jel az lesz, ha kesik es a teszt pozi. sok sikert. es ne legyel pesszimista!!!
2017. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van egy 6 éves fiam,akkor nem figyeltem a ciklusomat sem,a nemvárt előtt csináltam tesztet és pozitív lett,nem akarok rágörcsölni,jön ha jönni akar:)
2017. jún. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!