Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alsóneműn keresztül előváladék...

Alsóneműn keresztül előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Előváladék kerülhetett az alsóneműmre. Szerintetek?
2017. jún. 10. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Ilyenkor általában kettes vagy többes ikrek szoktak foganni.
2017. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
ESÉLYTELEN!
2017. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Na megint itt egy bugyib@$zó...
2017. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Most miért kell ennyire leszúrni? Felmerült benne, mint kérdés, miért kell ironizálni, cinikuskodni? Lehet hogy a kérdezőre vall a kérdésének az értelmetlensége, de a válaszaitoknak a stílusa meg rátok!
2017. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Én megértem a többiek stílusát mert igazuk van.nem is értem én sem.aki már sexel legyél legalább alap dolgokkal tisztában vagy nézzen meg a youtube-on egy felvilágosító rövidfilmet.volt már itt nem egyet ilyen jellegű kérdés.

Elég lett volna rákereseni.

2017. jún. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok azt, hogy nem vagyok felvilágosítva? És hogy szexelek? Mert egyik sem igaz, csak kíváncsi voltam. Úgy tudom, hogy ezen az oldalon megkérdezhetsz dolgokat, amikre kíváncsi vagy. És olvastam ilyen kérdéseket, de egyik sem kérdezett pont erre a dologra. Ezért tettem fel a kérdést.
2017. jún. 11. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ezek szerint egy kisgyerek vagy akit már most érdekelnek a dolgok :D Amivel persze nincs baj valahonnan meg kell tudni a dolgokat :D


Előváladéktól teherbe lehet esni. De csak akkor, ha bejut a hüvelybe közvetlen, tehát nem a kezedről nem egy betömött bugyiról. De roppant kicsi az esélye. Egy a lényeg, ha nem akar egy szexelő párocska gyereket védekezni kell normálisan. Ezt sose feledd.


Amúgy amilyen kérdések vannak, még 20 évesektől is... nem is értem miért nincs a középiskolákban olyan óra akár havonta amiben mindent elmagyaráznak.... Nem csak annyit, hogy használj óvszert... hanem, hogy pl mikor van ovuláció, mensikor is teherbe lehet esni akkor is, ha nagyon ritka, aktus után két nappal még nem beszélünk terhességről és tünetek sincsenek.... ilyeneket nem tanítanak, de minden tini non stop szexel... aztán jönnek a buta kérdések amikre megtalálni egyébként a neten a válaszokat mi meg háborgunk, hogy milyen hülyék az emberek, holott, ha valaki nem mesélte neki, vagy ő nem olvasott róla a neten tényleg nem tudhatja, mert ugyan honnan? :D



Na jó ezt lehetne még ragozni, sajnos ez még nem fog változni :)


Kérdező, te meg szívjad be a infókat, hogy majd később tényleg ne legyél ideje korán apuka/anyuka (nem tudom milyen nemű vagy)

2017. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Előváladéktól teherbe lehet esni. De csak akkor, ha bejut a hüvelybe közvetlen, tehát nem a kezedről nem egy betömött bugyiról. De roppant kicsi az esélye." ezt nem értem. Betömött bugyi? Most melyiknek kicsi az esélye?
2017. jún. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!