Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
9.dpo.-tòl erősödő LH teszt(jóstesztkènt hasznàltam).Ma vagyok a 13.dpo-n,hcg teszt negtiv.Remènykedhetek mèg?
2017. jún. 11. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a 13dpo a hcg erősödő volt szép rózsaszín nemvrt után 2napppal,nem első vizeletből meg erősen pozitív.várj még 2napot lehet időre van szüksége a szervezetednek mert nem mindenkinél működik egyformán.
2017. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lh teszt randomszeruen mutat barmit is a kozelgo menzeszkor. Nagyon sok ilyen kerdes volt mar es valakinek terhesseg valakinek nem. Keress ra erre: josteszt

(Pl. irta vki hogy baratnojevel kiprobaltak direkt amikor a baratnonek pozi lett a hcg tesztje es a terhes baratno lh-ja negativ volt, a nem terhes lanynak meg pozitiv)

2017. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem èlem bele magam :( Vannak tüneteim,de az akàr PMS tünet is lehet....ezekszerint.Köszönöm az eddigi vàlaszokat!
2017. jún. 11. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma reggeli hcg teszt pozitiv!!!!!!!!++++++
2017. jún. 12. 15:31
 5/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 12. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Boldog, gondmentes babavárást kívánok. :)
2017. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen :)
2017. jún. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!