Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a probléma a péniszemmel?

Mi a probléma a péniszemmel?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. 16 évesen fitymaszûkület gyanújával elmentem urológushoz, aki felrántotta. Azt mondta csak nyújtani kell a bôrt, nem vészes. Így is lett, de ez csak nyugalmi állapotban igaz. Nyugalmi állapotban mostmár minden probléma nélkül kényelmesen felhúzható a bôr, de erekció közben nem. Valahogy nem megy, érzem, hogy nagynehezen át tudnám húzni, de nem merem, félek, hogy elszorítja.

Mi lehet a probléma, mi a teendô?

Gondolom mondanom se kell, hogy emiatt hiperérzékeny a makkom és teljesen gátlásos vagyok, csajozni sem merek, szexuális életem sincs, nem is volt soha. Szóval engem már az se érdekel, ha szikével vagdossák a farkamat, csak legyen már normalizálva a helyzet.



2017. febr. 4. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Magad válaszoltad meg a kérdésedre a választ. El kell menni urológushoz és megmutatni neki. Valószínű valamilyen sebészeti beavatkozásra van szükség ahhoz, hogy normálisan tudd használni, és csajozni is tudj vele. Tehát menj el urológushoz, mond el a problémád és bízz az orvosodba.
2017. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha orvos már felrántotta és lankadtan nem szorul, akkor esti fürdésnél tornáztatnod kellene. Puhitsd fel a bőrt és küzd le a félelmedet.
2017. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!