Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érzi általában a peteérést...

Aki érzi általában a peteérést, mit szokott olyankor tapasztalni?

Figyelt kérdés
Mindig sok a nyák? Erős görcs vagy erős nyilalás?
2017. jún. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szúrást érzek az alhasamban, de konkrétan mintha tűt felejtettem volna a ruhámban, vagy ilyesmi. Van, hogy üléskor annyira elviselhetetlen, hogy nem tudok ülni, állva eszem, meg ilyesmi.

Van, hogy csak rózsaszín nyák távozik, van, hogy konkrétan vérzek.

2017. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eppen aktualis oldalon szuro,feszulo fajdalom.par oran at tart altalaban.de pl ebben a honapban kora delutantol keso estig fajt.gyogyszert kellett bevennem.ennyire,csak evente 1x-2x kinoz meg.
2017. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mensiszerű szúrások egyik vagy mindkét oldalt.
2017. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik oldali erős, görcsös fájdalom, még a leülés is fájt. Általában wc-znem is kellett, attól kicsit jobb lett.

Én nyákkal kapcsolatos változást nem tapasztaltam, nekem soha nem jött semmi.

Elsőre összejött a baba, akkor próbálkoztunk, amikor elkezdtem érezni, hogy hamarosan jön a fájdalom. (Mert amikor fáj, akkor lehetetlen szexelni.)


Viszont ha neked ez nem rendszeres, csak valami új dolog, akkor inkább fordulj orvoshoz, mert a szokatlan fájdalom ciszta is lehet, és az veszélyes.

2017. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem eddig kb.3-4 napig volt sok nyák es a peteéréskor 2-3 órás erős nyilalás. De az utóbbi hónapokban nem fájt annyira. Volt olyan nekem is h leülni is alig tudtam. Össze is jött a baba. Most nagyon kislányt szeretnénk..próbálunk időzíteni. Ma indult a sok nyák..reggel volt egy erős nyilalás..menni is alig tudtam..aztán wczés után jobb lett. Délben volt egy igen erős tűszúrásnyi nyilalás..2 napja voltunk együtt. Nem tudom h még van pár nap..vagy sem? Ma próbálkozzunk még vagy holnap? Köszi ha tudtok segíteni.
2017. jún. 12. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem peteéréskor nyúlós, áttetsző nyákom szokott lenni, illetve hatalmas szexuális étvágyam. Ált. a bal oldalamon szoktam enyhe görcsöt érezni, de nem vészes. A férjem szerint akkor a nemiszervem illata is más egy kicsit.

3 éve lettem terhes először, azóta nem tudom ennyire egyértelműen követni, sőt libidóm is alig van. De biztos volt peteérésem, mert újra terhes vagyok.

2017. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem időnként nyilallások, főleg hirtelen mozdulatra, és tojásfehérje nyák.
2017. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!