Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruacio elott altalaban...

Ha menstruacio elott altalaban napokig barnás folyás van az mindig hormonproblemára utalhat?

Figyelt kérdés

Ha menstruacio elott altalaban napokig barnás folyás van az mindig hormonproblemára utal?

kamasz koromtol ossze vissza van meg a mezeszem,szulés elott beallt rendesen, de azota megint ossze vissza van meg.3 éve szultem.az utolso menzeszem nov. 18-án volt meg, és 24-tol enyhe barnás folyásom van.ma meg mar szinte semmi sem.ez normális hogy már három napja pici barna folyás? volt már olyan is hogy barnáztam, aztá elmult aztan megjott rá egy hetire. Strumam van, de a hormonjaim rendben vannak, ezert nem is szedek ra tablettat.Noi orvosnal voltam kb. ket hete rendben volt minden.milyen hormonok befolyasoljak meg a ciklust?koszi


2016. dec. 27. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiányra utal. Ha nem akarsz újabb babát, önmagában nem olyan nagy probléma. Kivéve, ha pl. PCOS vagy IR okozza - ezeket érdemes megnézetni.
2016. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ezt a hormont a noi orvos veszi le hogy rendben van e ? lombikos voltam ott automatikusan adtak utrogestant.de elotte evekig nem jott ossze a baba. lehet ettol? hát nemsokara szeretnenk kistesot.
2016. dec. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!