Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki a legjobb nőgyógyász?

Ki a legjobb nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Érd, budapest környékén keresek nőgyógyászt. Voltam egy dokinál, aki semmit nem csinált. Voltam nála, hogy nem sikerül a baba. Csinált egy hasi uh-t, majd közölte, hogy ha 1 év mulva sem sikerül menjek vissza. Ugyhogymost olyan dokit keresek aki meg is nézi, hogy miért nem sikerül. Köszönöm.

2017. jún. 12. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Végigjártam párat.

Eddig Dr. Ujházy András a favoritom, de csak egyszer jártam nála eddig.

2017. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyit hozzátennék még a kesőbbi válaszolóknak, hogy 15 hónapja próbálkozunk.
2017. jún. 12. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
dr. Bárány János-Bp-en és Százhalombattán rendel, SZTK-ban is és magánban is.
2017. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aszódi Ágnes, a 6. kerületi SZTK-ban rendel, újpesten van magánrendelője. Engem mindig normálisan megvizsgált eddig az sztj-ban is, akkor gondolom a magán rendelésen is ugyanígy jár el.

Egy-két héttel előtte kell időpontot kérni hozzá viszont, mert sokan szeretik...

2017. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attila

I. ker. Csónak u. 9. a magánrendelése, péntek kora délutántól sokszor késő estig.

2017. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Dr. Hazay Mátéra szavazok :) Ő a János Kórházban (Buda)dolgozik, de van magánrendelése is. 19 éves korom óta jártam magánorvoshoz, 2 éve váltottam mert barátnőim ajánlották. A doktor úr több olyan problémát is észlelt, amit az előző orvos nem....pedig nem 1-2 hét vagy hónap alatt alakultak ki. Csak ajánlani tudom, türelmes és alapos.
2017. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajjj......azt az előbb nem is írtam, hogy Dr. Hazaynak az uh-diagnosztika az egyik főprofilja, ezért kerestem fel. Van külön a Jánosban is uh-rendelése (talán valami Hepinet...cégnél)oda külön időpont kell, de a magánrendelőben is csinál uh vizsgálatot
2017. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!