Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt állok 4 nappal...

Mensi előtt állok 4 nappal Párommal együtt voltunk sajnos a gumi el szakadt :/ lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mivel semmien fogamzásgátló tablettát nem szedek sem esemény utánit (nem bízok bennük)

Igy maradt az óvszer

Ami ki szakadt

Tanácsokat szeretnék kérni

Persze tudom teszt meg doki a biztos sor kerül arra is csütörtökön ha addig nem jön a mikulás :)


2017. jún. 13. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utánit pedig rohadtul nem ártott volna, így ha terhes leszel, ne csodálkozz!
2017. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz, előfordulhat. Oké, az esemény utáni tényleg nem a legjobb, de a nemkívánt terhesség ellen nagyon is hatásos. A fogamzásgátló pedig sokkal megbízhatóbb az óvszernél.

A teszteléssel tényleg ráérsz, ha késik. Orvoshoz menni pedig főleg ráérsz, még pozitív teszt esetén is várhatsz egy jó hetet, mire lát valamit.

2017. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszod!

Persze ha terhes is leszek örülni fogok neki nem pedig buslakodni,nem tizen éves módjára kétségbe esni!

Ha jön hát jön

Szimplán tanácsot szerettem volna kérni hogy kivel történt hasonló eset :)

További szép napot!

2017. jún. 13. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nos.


IGEN, lehetsz terhes, ha nem védekezel vagy nem megfelelően használod az eszközt, ide tartozik az óvszer elszakadása is. Hiszen az akkor véd, ugye, amikor NINCS elszakadva. Nálatok elszakadt. Szerinted mi következik ebből?

2017. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól van, és azt hittem, egyáltalán nem akartok gyereket, és utána meg jön a siránkozás, hogy jaj, terhes lettem, mit tegyek - mint az ideírók 95%-a. :)

Örülök, hogy nektek nem lenne akkora baj, én valszeg szívrohamot kapnék a hírre.

2017. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amint irtam ha baba jönne nem lenne probléma! Fel nevelnenk a parommal hala isten anyagilag jól állunk külön ház auto amit nem a szülők tettek alánk

Csak mivel még ilyen nem történt igy nem tudtam mire is keszuljek

Persze teszt/doki lesz mindenkepp :)

23 évesen szerintem nem kell meg riadnom hogy jajj istenem mit tegyek? Stb

Köszönöm a válaszokat :)

2017. jún. 13. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tabletta sokkal megbízhatóbb, mint egy szakad óvszer. :)


Igazából kevés az esély a terhességre, de nem nulla.

Csütörtökön még felesleges tesztelni is, meg dokihoz rohangálni is, legalább 14-15 nap, mire a teszt kimutatja, a doki pedig pár nappal később lát "valamit", amiről nem fogja biztosra mondani, hogy terhesség.

2017. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló tabletta sokkal megbízhatóbb mint az óvszer

nem is értem a gondolkodásmódod

2017. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!