Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes? 15/L

Ugye nem lehetek terhes? 15/L

Figyelt kérdés
1 hónapja történt a dolog óvszerrel, viszont a fiú verte magának és megujjazott de szerintem előválladék volt a kezén. Nagyon félek, hogy terhes vagyok, a menstruációm késik egy napja, furcsa érzés van a hasamban. Ez lehet a stressztől? Tesztet pedig nem szeretnék venni mert képtelen vagyok megnézni hogy pozitív vagy negatív.
2017. jún. 14. 07:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
Remélhetőleg nem Miért nem iratsz fel fogamzásgátlót?
2017. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én még sosem voltam nőgyógyásznál, DE NAGYON FÉLEK egész napom stresszből áll, és ha terhes vagyok biztos, hogy öngyilkos leszek
2017. jún. 14. 07:11
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi a bánatért engeded hogy előváladékos kézzel túrkáljon a vaginádba. Egyik barátnőm így esett Teherbe..
2017. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Erre nagyon kicsi az esély, de persze nem lehetetlen. A fura érzés a hasadban lehet attól is, hogy hamarosan meg fog jönni.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2017. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Ha fehér színű volt,amit a kezén láttál,az nem előváladék.Amúgy az előváladékban is vannak életképes spermiumok.Szóval attól is teherbe eshetsz.Ha nagylánynak érzed magad a szexhez,akkor a LEGYÉL NAGYLÁNY.Késik már a menzeszed?ha igen,vegyél tesztet.
2017. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom a mensi után közvetlen voltatok együtt, ha egy hónapja történt.

Kicsi az esély, de nem lehetetlen.

Vegyél egy tesztet és nézd meg. Attól hogy nem csinálsz attól az eredmény nem változik, csak lemaradsz az abortusz lehetőségéről.

De azért én a helyedben még nem csinálnám, nem vagy rá felkészülve. Inkább csak csókolózzatok fagyizzatok ráérsz még, nem maradsz le semmiről.

2017. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Először is: nyugodtan vegyél egy tesztet! Negatív lesz. Megnyugszol, és még fog jönni.

Ez volt az első alkalom? A szüzesség elvesztése után gyakori, hogy késik, mert bezavar a hormonháztartásba a szex.

Nem kell 15 évesen tablettát íratni, és azért szedni, hogy ha két havonta egyszer tudtok szexelni, akkor lehessen gumi nélkül. Ennyiért nem éri meg. Gondolj bele, ha egy aktus felborítja a hormonháztartásod, mit művel vele a tabletta?

Sokkal jobb a gumi! Ha rendesen használjatok, teljesen biztonságos.

Az sem baj, ha ennyire félsz a terhességtől. :) Legalább nem fogod engedni gumi nélkül egy picit se, mert abból valóban lehet baj!

2017. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen kedvesek vagytok velem:) Megnyugodtam, tényleg kicsi lehet az esély. Szóval annyi lehet az egész hogy megzavart a szex?
2017. jún. 14. 08:36
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a hülyeséget ki terjesztette el, hogy bezavar a hormonháztartásba a szex? Fizikálisan a szex csak annyi, hogy bedugnak valamit a hüvelybe és mozgatják, semmi köze a hormonokhoz.

Nem valószínű, hogy terhes vagy, egy napot, de egy hetet is simán késhet 15 évesen, sőt idősebb korban is. Máskor mosson kezet a pasid.

2017. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A fiú 16 éves és tapasztalt, nemhinném, hogy rossz módszerei lennének
2017. jún. 14. 08:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!