Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes holnap tesztelni?...

Érdemes holnap tesztelni? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm május 5-én kezdődött és tartott 6 napig.A ciklusaim változó hosszúságúak,általában 35-40 naposak.

Mivel babát szeretnénk a párommal lassan egy éve a kérdésem az lenne,érdemes e tesztelnem holnap,vagy várjak még vele?



2017. jún. 14. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod, a napokban?
2017. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg tegnap vagy tegnapelőtt meg kellett volna jönnie.Viszont semmi tünetem nincs.Maximum ha ezt tünetnek lehet venni akkor annyi csak hogy állandóan aludnék.De ezt betudom az időnek.
2017. jún. 14. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reggel csinálj egyet :) idegörlőek ezek a napok. Én péntekre nem várom :)
2017. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Már nyugodtan csinálhatsz tesztet. Az aluszékonyság jó jel. Drukkolok!
2017. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Holnap reggel tesztelek akkor🙂
2017. jún. 14. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Megy a drukk😊
2017. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Teszteltem ma,de negatív lett 😔 Úgy néz ki ez a hónap sem jött össze!Köszönöm a válaszokat,és hogy drukkoltatok.Puszi nektek.
2017. jún. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!