Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora így az esely?

Mekkora így az esely?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 10.dpo-n. Egesz nap feher folyasom vollt ilyen tejfol szeru. Jo idoben voltunk elvileg egyutt a ciklusaom 24-25 naposak. Vasarnapra nem varom. Valakinek hasonlo tapasztalat es ezek utan pozit tesztelt?

2017. jún. 14. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nem jelent semmit szerintem mert itt vagyok élő példa nincs reggel magas hőm reggel 36.7 napközben felmegy 36.9-37.0. Pl tegnap délután alvás után lement 36.5-re.

Nincs sok folyásom sőt van hogy száraznak is érzem magam olykor fehér vizes nyákom van. És mégis pozitívakat teszteltem.27 és 28 ciklus napom meg 31 ciklus napon nem első pisiből..hamarabb kint volt a terhess3get jelző csík mint a kontroll csík.és a végén egyforma színerősségűek lettek.minfen szervezet más én is,azt hittem meg fog jönni mert rosszul voltam görcsöltem.most enyhe feszülésrk olykor nyilalások van időnként hányinger meg sokat érzékeny a mellem 5hetes vagyok. :)

2017. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! :) gondtalan baba varast es gratulalok! :)
2017. jún. 15. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!