Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így történhetett "baj"?

Így történhetett "baj"?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló tabletta szedését május 20-án abbahagytam,mert szakítottunk a barátommal.

Viszont most juni 6-ám volt egy alkalmi kapcsolatom,gumival védekeztünk és nem volt lyukas.

Viszont azóta furán érzem magam,hányingerem van és nem jött még meg(előző hónapban ha jól emlékszem ilyenkor már megvolt.)

Vagy lehet hogy most megkavarodott a ciklusom?

19L



2017. jún. 15. 13:45
 1/2 anonim válasza:
100%

Simán lehet, hogy megkavarta, hogy abbahagytad. Szerintem ez az esélyesebb forgatókönyv, mivel védekeztetek és nem volt lyukas az óvszer.

Sőt, én úgy tudom, annak is idő kell, míg újra beáll normálisra a peteérés, szóval lehet, hogy még nem is lehetsz terhes.

Amúgy meg elég fura lenne az is, hogy pár nap alatt terhességi tüneteket tapasztalsz, de ha félsz, vegyél tesztet, és tuti másnapra megjön. :D

2017. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, no para

Még az is lehet, hogy egy enyhe kis hőgutád van. És csak ennek tudod be.

Igyál sok-sok folyadékot, maradj az árnyékba,. pihenj, és nem lesz baj.

2017. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!