Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring mellett lehetséges a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring mellett lehetséges a terhesség? Ma majdnem elájultam a felhelyezésekor, mi történhetett?

Figyelt kérdés

régebben már voltam terhes, és a doki amikor megvizsgált belül is, utána egyszerűen elájultam, és akkor még nem tudtam, hogy várandós vagyok.

már több hónapja használom a Nuvaringet az előírtak szerint, és most este kellett felhelyeznem. meg is tettem, de utána éreztem, hogy el fogok ájulni, ha nem fekszem hanyatt, alig bírtam odavánszorogni az ágyra, de még időben odaértem és sikerült visszahozni magamat, de kb. negyed órán keresztül sípolt a fülem utána még.

sosem szerettem magamban nyulkálni, mindig is ódzkodtam tőle, lehetséges-e, hogy a szervezetem ilyen nagy traumaként élte volba meg ezt a nuvaring felhelyezést? vagy miért lehetett ez? teherbe eshettem a fogamzásgátló mellett? eddig még sosem produkáltam nuvaring felhelyezés után ilyen ájulásos dolgot és most csak a legrosszabbra tudok gondolni... valaki mondjon valami ésszerű magyarázatot erre, az orvosomhoz csak 2 hét múlva tudok menni.

ja és a menstruációm sem maradt ki, ma volt az utolsó napja és már el is múlt.


2012. febr. 28. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes, de a betegtájékoztatóban egyértelműen le van írva, hogy szédülés, ájulás esetén haladéktalanul távolítsd el a nuvaringet.
2012. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nuvaringtől én is nagyon szédültem.

suliban lettem rosszul mikor megjött az első gyűrű után és hiába fogtak,hogy segítsenek én úgy szédültem,hogy az ajtón nem bírtam kimenni:S

2012. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!