Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatívba tettem, megnéznétek?...

Negatívba tettem, megnéznétek? Még van pár nap a nemvártig, de NEM BÍRTAM 😊

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 15. 22:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom....
2017. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

A negativba atrakott kepeken a szellemcsik is latszik es sokszor a reagens csik is, azoknak 90%-a ketcsikos akkor is ha negativak. Szoval ezzel ne jatszogass, mert becsaphatod magad. Nemvart napjan csinalj tesztet es ne szerkesztgesd.


Aki azt irta ha 37 felett van a hod tuti baba van, nahat ez meg az ultimate baromsag. Es ha felette van akkor mi van? Lehet hogy holnap fog leesni, vagy holnaputan, vagy azutani nap hogy megjott neki! Komolyan gondoltad valaszolo ezt a butasagot?!

2017. jún. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem bírtad?? ez jó, mert így okoztál magadnak pàr szr napot, amikor kattoghatsz, hogy most +vagy -, mert ugye már most azt hiszed, hogy az! ☺️

Negatívban a - teszt is 2csíkos,csak szólok, láttuk itt már pár hozzád hasonló "nembírtamki" típusú mamesztól!

2017. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

“Gratulálok, èn látom!

Az enyèm is ilyen volt nemvárt előtt ès most itt szuszog mellettem!“

Gondolom ezt vártad, hogy ezt írjuk!

A valóság az, hogy van kèt csík csak kèt különböző teszten. Terhességet akkor jelez, ha egy teszten jelenik meg a kèt csík!

2017. jún. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

Ahgoy valaki előttem írta a negatívba rakott teszteken szinte mindig látszik a két csík a reagens miatt.... Ez a legnagyobb butaság, hogy próbálod valahogy rávarázsolni. Hidd el 7 év alatt én is tartottam napfényhez átvilágítottam lámpával sőt szétszedtem a teszteket mégse volt baba csak, mert valamit látni véltem rajta vagy mert negatívba raktam. Sőt volt amit mindenki látott szép halvány pozi volt... másnap negatív harmadnap meg meg is jött.


Tudom rohadt nehéz kibírni, de ha már csinálgatod a teszteket, és utána még fel is töltöd ide ne lepődj meg, ha sokan lehurrognak...


Kitartás meg lesz a kis csodátok, de nem várt előtt lelkileg nem túl nyerő bizakodni egy ráképzelt második csík miatt. Egyébként ettől függetlenül lehetsz terhes főleg, hogy még odébb van a nemvárt napja.


Kitartás és csak olyan képet tegyél fel amin tényleg látszik valami minden féle trükk nélkül :) Mert addig csak a lelkednek lesz vacak amit a válaszolók írnak. Türelem!


Minden jót!

2017. jún. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

ezek a tesztek full negatív tesztek, főleg ilyen formában, hogy negatívba átteszed.


És xepil a teszt ahogy látom... nah akkor meg főleg negatív.

2017. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
Én is negatívnak látom. Miért nem jó az eredeti kép? Ezen még úgyse látni.
2017. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok ilyen "pozitiv" tesztem volt már és egyik se lett baba. Ha menzi elott szeretned tudni, hogy terhes vagy-e, van egy modszer. Vegyel a patikaban olyan tesztcsikot vizeletre, ami kimutatja a vért. Ha menzi elott 1-2 nappal pozitiv a vérre, meg fog jonni. Biztosabb ebben az idoszakban, mint a draga terhessegi teszt. 50 db kb 3000 Ft.
2017. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

8-as, ez alapján én minden hónapban teherbeesek...(hat) babára a hő, ha 15-16-17. dpo-n is ugyanúgy magas, vagy magasabb. Ovu után mindenkinek magasabb a hője. alaphőtől is függ...


Na meg: nem az a lényeg, hogy 37 felett legyen, hanem hogy úgy is maradjon. Sőt, a trifázisos hőgörbe is elég ritka

2017. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

Jesszus mennyi rosszindulat...

Én is negatívnak látom, de amíg nem jön meg, van remény.

Remélem sikerült!

2017. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!