Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatívba tettem, megnéznétek?...

Negatívba tettem, megnéznétek? Még van pár nap a nemvártig, de NEM BÍRTAM 😊

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 15. 22:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a nemvárt napján is full negatív volt, igy van remény, amíg nem jön meg! :)
2017. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
18%
20-as vagyok..látom lepontoztak a rendkívűl nagy jóindulattal bírók.. de elárulom, ettől függetlenül nyugodtan fogok aludni 😂😂
2017. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%

Igen 22,de azèrt b..za a csőröd annyira, hogy ezt ideírd! ☺️

Mi abban a rosszindulat, hogy sokan figyelmeztetik a kèrdezőt a korai tesztelès ès beleèlès, majd csalódás negatív èlettani hatásaira???

2017. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%

23, nekem is ez jutott eszembe pont :)


Egyebkent valo igaz, hogy felnyitja az ember szemet a tobbi ember amikor butasagot csinal, azzal jot tesz. Sokkal inkabb, mint ezzel: "Megy a drukk!"

Ugyanis egy netes drukktol meg senki nem esik teherbe, viszont fontos hogy az illeto tudja hogy kell esszeruen hasznalni es ertekelni egy tesztet.

2017. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vegyes hozzászólásokat, nem is vártam más választ a sok rosszindulatú embertől. Nem megy a drukkra vártam.

A ma reggelim:

[link]

2017. jún. 17. 22:44
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Gratuláol! :) a sok negatív idiótával meg nem kell foglalkozni. Pontozgasson le, ha ettől jobban alszik. 😂
2017. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
70%
Jajjj de jó! Gratulálok! Látod, nem b@.zta a csőröm a hülyeségeik, reméltem hogy jelentkezel, kedves kérdező! Boldog babavárást kívánok!! 🤗
2017. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!