Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Cinti016 kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 24. óta szedek fogamzásgátlót. Pont akkor jött meg a menzeszem is, és akkor kezdtem el ugye szedni. Vártam több mint egy hónapot (akkor már a második levélnél tartottam) és pontosan június 2-án lefeküdtem a barátommal. Ki próbáltuk, tehát belém élvezett. A nőgyógyász is azt mondta, hogy ennél a gyógyszernél egy hónapot minimum várni kell és a második levéltől már teljesen védett vagyok. De akkor is félek most mivel már meg kéne jönnie, késik. :/ Nem hinném, hogy terhes lennék.. Szerintetek?
2017. jún. 15. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet,de nem valószínű
2017. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes valószínűleg. De a tabletta mellett pontosnak kell lennie. Ha rendesen beszedted nem lehet baj, de ha a kövi hónapban sem lesz meg vagy késik menj orvoshoz, lehet nem tetszik a szervezetednek ez a tabi.
2017. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd?
2017. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt az "új" Missee fogamzásgátlót szedem. Nem tudom mennyire lehet új, de a nőgyógyászom azt mondta, hogy mostanában lett piacra dobva. Pontosan be szedtem minden nap szóval kb. lehetetlennek tartom, hogy teherbe estem.. csak furcsa, mert múlt hónapba amikor elfogyott a 21 db rózsaszín, utána napra pontosan megjött (azt hiszem kb. 18.-a volt). Most meg már 2-3 napja késik. :/
2017. jún. 16. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy teherbe estél. Lehet csak a fogamzásgátló nem vált be. Visszamennék az orvoshoz, ha még pár napig nem jön meg. Mikor én szedtem a gyógyszert nekem is volt, hogy 1-2 nap különbségekkel jött meg, de a több napos késés sok szerintem.
2017. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző válaszoló is javasolta, menj el nőgyógyászhoz, ha nem jön meg időben a gyógyszertől, valószínű másikat kell majd szedned.

Viszont javaslom, hogy vezess menstruációs naptárt, legalább azt írd bele, melyik nap jön meg, mert így nem is értem honnan gondolod, hogy késik, ha nem tudod pontosan, hogy mikor jött meg legutóbb. Nem csesztetésként írtam, csak segíteni szeretnék ezzel.

2017. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!