Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Előbb jön meg vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Már régóta 32naposak a ciklusaim. 23re várnám de már most furcsán érzem magam...

Fájnak a melleim, ideges vagyok, állandóan ennék, enyhén görcsölget a hasam, hamar elfáradok stb...

1, 13 14 voltunk együtt , úgy számoltam ebből nem lehet baba...vagy mégis? Vagy előbb jön meg? Vagy csak most előbb jönnek a tünetek?


2017. jún. 15. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabbat kihagytad: védekeztetek??
2017. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem

Kicsit összetett a helyzet...

2017. jún. 15. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vêdekehtek, de terhes sem akarsz lenni?

Vagy hogy összetett?

2017. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Április legelején volt egy missed ab műtétem, az orvos engedélyezte a próbálkozást, a férjem nagyon is akarja oly annyira hogy nem tudja megérteni hogy én lelkileg még nem, és én úgy irányítottam a dolgot hogy olyankor legyünk együtt mikor legkisebb az esélye. Mielőtt leszólnátok a párom, 2éve próbálkozunk (vizsgálatokon túl vagyunk, minden rendben) és értem őt, hogy nem akarja húzni az időt... de nekem máshogy megy a feldolgozás, erőm a magyarázkodásra pedig nem volt. A kisördög meg bennem van, ha mégis összejött, miközben lehetetlenek gondoltam.
2017. jún. 15. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért lenne lehetetlen, ha a 14. napon együtt voltatok. A spermák simán elélnek 3 napot, valamikor többet... Akkor máris 17 napnál tartunk és akkor már lehetett peteérés!
2017. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!