Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a hőm csak...

Lehetek terhes, ha a hőm csak kb. egy napra esett le, akkor is az alaphő felett volt?

Figyelt kérdés
A mensim kb. 2,5 napig tartott, a hőm már visszaugrott 37,1-re, tesztem 31. napon negatív. Clostyt szedek amúgy, de csak fél szemet naponta. Ezért is csináltam a tesztet, de negatív volt. A mensim nagyon rövidnek találom, és a hőm is visszaugrott. Szerintetek?
2017. jún. 14. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a hőre nem adnék a helyedbe. Nekem leesett a hőm még mondtam is a férjemnek na most se jött össze pedig akkor már terhes voltam!
2017. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muti a görbét!
2017. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs magas hőm mégis terhes vagyok.

Nem mindenkinek működik egyformán a szervezete

2017. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem csak a hő miatt gyanús, hanem a nagyon rövid mensi miatt is, illetve nekem nem szokott már ekkor ilyen magas lenni. Ma vagyok az elvileg új ciklus 6. napján, mensi már sehol (hétfőn sem volt már), a hőm pedig reggel 37,1 volt. Vasárnap volt 36,6 aznap volt normálisnak mondható a mennyisége. De előtte-utána 37 körül. ill. a felett.

Magamhoz viszonyítom, mert itt azt olvastam, mindenki magához képest nézze a változást.

2017. jún. 14. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!