Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alsóneműben előváladéktól...

Alsóneműben előváladéktól teherbe eshet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mielőtt leszólnátok, és azt állítanátok, hogy nem vagyok felvilágosítva, hogy az alap dolgokat se tudom, elmondanám, hogy tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal, csak az érdekel, hogy átjuthat-e az előváladék az alsóneműn? És hogy az ha átjutott, lehetséges a terhesség?
2017. jún. 16. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy tisztában vele, különben nem kérdeznél ekkora ostobaságot! :D


Nyisd ki a biosz könyvedet, és szexelés helyett lapozgasd.

2017. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tud rajta átmenni. Ha elélvezel, akkor sincs baj.


(én amúgy jó tanuló voltam annak idején, de esküszöm, sosem volt szexuális felvilágosítás az iskolában, és biológiából is csak különféle érzékszervekről volt szó - persze lehet, hogy csak nem jutottunk el odáig a tananyagban...)

2017. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekünk sem volt semmiféle felvilágosítás. Amit tudok, azt mind internetről, vagy idősebb emberektől tudtam meg.
2017. jún. 16. 17:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 16. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a Szentlélektől. Neked nem kell aggódni.
2017. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
AMúgy hány éves vagy? Mert a 7-edikes bioszkönyvben van a tananyag.
2017. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16, igen, akkor tanultunk anatómiát, és azt hiszem, a szaporodás volt az utolsó lecke. Vagyis lett volna. Semmilyen felvilágosítás nem volt.
2017. jún. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!