Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa kérdésem lesz de...

Furcsa kérdésem lesz de kiváncsi vagyok tapasztaltatok-e már ilyet?

Figyelt kérdés
egy hete voltam inszemináción és utrogestan hülykapszulát kell szednem az a problémám, hogy pár napja mikor fel szeretném helyezni nem nagyon tudom mert olyan mintha meg lenne duzzadva a hüvelyem volt már valakinek ilyen? mitől lehet?
2010. máj. 19. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb egy hete volt inszemem, és nekem is kell dugdosnom ezeket az Utrogestan gyöngyöket... Pár napja én is olyan furának éreztem ott, de nem hiszem, hogy van jelentősége. Lehet, hogy az Utro-tól van. Mikor tesztelsz? Én pénteken. Neked is első inszem volt? Remélem sikerült mindkettőnknek! :)
2010. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen beágyazódás és terhesség alatt meg van duzzadva..alig éred el a méhszájad és előtte már kis akadályba ütközöl..vagy nem is előtte..mellette..jajj, hogyan is írjam le:)) de ha ismered a tested, a hüvelyed belülről akkor mindenképpen érezned kell olyankor duzzadást, nagyobbodást..mintha az ujjadnak nem lenne annyi hely, hogy beférjen..na kb ilyen érzés..drukkolok nektek nagyon:)
2010. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló, ezzel egy kis erőt adtál! :))Köszi szépen, nagyon reménykedek, hogy sikerült, péntken kiderül! Szép napot! Első voltam
2010. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. pontosan így van akadályokba ütközök a hüvely oldalfalánál és alig tudom a gyógyszert felhelyezni már az orvosomat akartam felkeresni, hogy biztos a gyógyszertől van de jó lenne ha a beágyazódástól lenne. ez már a 2.inszemem és hétfőn tesztelek szúrkolok neked is (pénteki tesztelő)
2010. máj. 19. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már a 11. hétben vagyok és én is "dugdosom" az utrogestant. És én is furának érzem. Nem olyan mint szokott lenni, mikor csak a tampont rakom fel. Teljesen más ott bent. Szerintem ez így normális.
2010. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét:) Jajj csajok nagyon drukkolok nektek!!
2010. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!