Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki Inofolicbó...

Van itt valaki, aki Inofolicból többet ivott mint napi 2 tasak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert semmi értelme.
2017. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is napi 1. Miért kell kettőt? Az úgy használ? Egyébként nekem nem vált be, de legalabb jo az ize. (vagy nem rossz)
2017. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napi 1 tasakot szedek én is, habár azt nem tudom minek kell beválnia rajta , én úgy tudtam szint csak folsav. Nekem vetélés miatt ajánlotta az orvos.
2017. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már a 2 tasak is sok....

Attól,hogy túladagolod a terméket nem fogsz előbb teherbe esni,sőt,csak megnehezíted a szervezeted dolgát,mert bár a folsav vízben oldódik,így nehéz túladagolni,azért megnehezítheti pl a cink felszívódását,ráadásul gyomorpanaszokat,rossz közérzetet így is okozhat...

2017. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A nőgyógyász nekem is 1 tasakkal javasolta, csak most hallottam valakitől, hogy előrehaladottabb korban már 3-4 tasakkal ajánlott szedni. Emiatt lettem kiváncsi, hogy esetleg más is szed ilyen nagy mennyiségben?!
2017. jún. 18. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem eleve 2 tasakkal javasolt az orvos, külföldön sok helyen eleve ennyi az ajánlott dózis.

mondjuk így sem jött be, többet meg már nem akartam rákölteni feleslegesen.

2017. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az "előrehaladottabb kor" az mit jelent? Én 35 voltam amikor ittam. Amúgy sztem tényleg fini, de kb annyit ér, mint halottnak a csók.

Nálunk minden nőnek ezt tolták a dokik. Gondolom jó jutelékot kapnak érte ha ajánlással mész be érte a patikába. Talán fél évet ittam, abbahagytam eltelt még fél és terhes lettem.. valszleg semmi köze nem volt a kettőnek egymáshoz. Amikor terhes lettem ASA protectet szedtem meg 3-as folsavat. (lehet vagy 1500 Ft az egyhavi adag)

2017. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
35 év felett
2017. jún. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!