Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 tasak broncho vaxom után...

3 tasak broncho vaxom után éjszaka belázasodott, egyszer hányt a babám, most csak az orra folyik, mind mellékhatás?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, beteg a gyerek. Vidd orvoshoz. Szerencsétlen véletlen.
2017. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tavaly augusztusban egy hónapig szedte a kisfiam a broncho waxomot, kb egy héttel a kezdés után egyik nap belázasodott, hívtam az orvost, hogy mi lehet a gond és mondta, hogy a szervezete küzd a bacikkal, amik ugye legyengített verzióban vannak a gyógyszerben, igaza lett, másnapra ahogy jött, el is múlt a láz

hányás nem volt, az azért aggasztó, elvinném orvoshoz

ja, és az én kisfiam kb. 3,5 éves volt akkor

2017. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. márc. 8. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok, kiderült mi volt a gond?
2017. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy napig folyt az orra, aztán egy kis váladék hol behortyant a torkán, hol nem. Mivel 2 napja reggelente köhög, elvittük orvoshoz. Felső légútija van, neomycin cseppet írt neki az orrába, szóval nem vészes.

IgA hiánya van, erre kapta a Broncho V-ot, beteg eddig sose volt, csak most ettől lett az. Ha egy hétig tünetmentes, újra próbálhatjuk adni neki, ha nem okoz lázat ismét.

2017. márc. 14. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!