Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos keses meg belefer?

2 napos keses meg belefer?

Figyelt kérdés
A parommal mindig vedekezunk gumival.Volt par alkalom amikor a mellemre elvezett,de figyeltunk,hogy ne follyon le.Most pedig 2 napja kesik es nem tudom miert.Felek egy esetleges terhessegtol.A gumikat nem ellenoriztuk vizzel,csak osszeszoritottam egy kicsit h lassam ha szivarog-e a sperma belole,de nem vettem eszre semmi hibat.
2017. jún. 19. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
belefér...
2017. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy a stressz es taplalkozas-valtozas miatt,mivel most vizsgaidoszakban vagyok.Kevesebbet alszok,tobbet stresszelek es tobb gyorskajat eszek mint altalaban.Nagyon remelm,hogy ez lesz.Ezelott kb 2 evvel volt hogy kesett 5 napot,de akkor felfazas miatt.Azota elegge rendszeres 25-26 napos
2017. jún. 19. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Belefér.
2017. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,remelem csak egy egyszeru tolodas ,kicsit megnyugodtam
2017. jún. 19. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Még a 6 nap késés is belefér, nyár van frontok miegymás... előfordul :)


Egyébként kicsit kötekvés, bár nem annak szánom... de, ha a melledre élvez attól nem leszel terhes, lefolyik a lábad közé... attól még nem fog bekanyarodni és felkúszni a hüvelyedben :) Biztos nem erre gondoltál, csak na a leírásod alapján ez ilyen bután jön ki :D


Minden jót! Jó forró fürdő segíthet meghozni a mensit.

2017. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem kuszhat fel.Max ha oda folyik es utanna ujjazas altal valahogy bekerul.De erre is mindig figyeltunk,hogy meg ne is follyon le,ne keruljon a huvelyem kozelebe se .
2017. jún. 19. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
A spermium szárazon, levegőn nagyon hamar elpusztul így ujjazással szinte lehetetlen teherbe esni... kell a jó közeg ahhoz, hogy életben maradjon és az nem a levegő :D Szóval nyugalom :) Szép napot!
2017. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem max csak akkor lehet gond,ha valami baj volt valamelyik gumival.Ezelott 1 evvel kiszakad egy gumi (3,5 ev alatt az az egy) es azota megjobban figyelunk.Ez ellenere is most izgulok,hogy nehogy megint tortent volna valami,csak nem vettuk eszre.
2017. jún. 19. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj reggel egy tesztet a nyugalmad érdekében
2017. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet,ha addig nem jon meg es szerda reggel tesztelek.
2017. jún. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!