Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hét napos babám több mint öt...

Hét napos babám több mint öt órán át, szinte folyamatosan hagytam mellen lenni, ez belefér?

Figyelt kérdés
Tejem van, meghaladta a születési súlyát, úgy jöttünk haza. 4,5kg-val született. Mikor bealudt rajta büfiztettem, felébredt, szopni akart, s kezdődött elölről.
2016. júl. 24. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Bolond vagy!Ez senkinek sem jó.
2016. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem férne bele. Ki fog sebesedni a mellbimbód ennyi folyamatos igerre.
2016. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ingerre*
2016. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
miért csináltad? nem értem. miért büfiztetted ott? 3 órát aludt a melleden? te addig nem pisiltél vagy ittál? vagy milyen gyakran eszik, hogy jött ki az öt óra?
2016. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Az első babám nagyon cicis volt, forróság is volt azon a nyáron amikor született és még arra is vetemedtem, hogy hagytam cicin aludni. Nem feltétlenül esznek, sokszor csak cumiznak. Volt hogy órákig elheverésztem így vele én is. Egy babával még ráértem. :-) Sosem sebesedett ki a mellbimbóm, pedig már a kicsi is másfél éves és van hogy ő is sokat nyammog rajta elalvásnál. Úgy csináld, ahogy nektek jó.
2016. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nézd, én fél éves koráig hagytam hogy "cuminak használjon" aztán ráuntam hogy a fél éjszakámat rajtam tölti én meg ébren, ezért cumira szoktattam. ez persze sírással járt.

Szerintem ha ezt megszeretnéd előzni, ne szoktasd rá a cicin alváshoz...más ha növekedési ugrása van, vagy rossz napotok, vagy ha másként nem tud elaludni, de akkor se ez legyen az irány..szerintem...vagy megfogadod vagy nem :) egyébként neki biztosan nem árt ha rajtad alszik, ha az ő érdekeit nézed, akkor nyugodtan altasd ott. később max nehezebb lesz.

2016. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés? Baja nem lesz tőle. Se neked.

Én kényszerből csináltam mondjuk ezt, mert máshogy nem aludt az elején, plusz a tejem se volt egyből elég.

Ha módom lett volna anélkül letenni, hogy ordított volna, nem feküdtem volna vele egész nap folyton szoptatva.

(Magamra nem köthettem az állapotom miatt).

2016. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából némi hasfájás jelét is mutatja, 3 napig nem volt széklete. Nem tudom, nem-e az a baj, hogy nem ürül ki a gyomra sosem.
2016. júl. 24. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi babánál szerintem nem jó ha nincs kaki. Úgy tudom anyatejes babánál nem meglepő ha minden etetésnél kakil, mert könnyen megemészti. Legalábbis nálunk ìgy volt, bár nem sokáig volt tejem. Dokival nem beszéltèl errők esetleg?
2016. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
napi 10 vagy 10 napban 1 kaki is rendben van anyatejes kicsi babánál.
2016. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!