Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szégyellenem kellene, hogy...

Szégyellenem kellene, hogy hamar teherbe estem? Hogy nem vártunk éveket? Vagy hazudjak a következő ilyen alkalommal?

Figyelt kérdés
Ismerősöm vágta a fejemhez, hogy meg sem érdemeljük a gyerekeinket, mert nem vártunk rá éveket. Mielőtt fejemhez vágnátok, hogy dicsekedtem vele, nem. Volt egy beszélgetés, amikor azt mondta, hogy akinek nem kell (elveteti), és akinél nem adottak a feltételek, annak persze rögtön összejön, aki meg megérdemelné, annak nem sikerül a teherbeesés. Én erre mondtam, hogy ne általánosítson, erre ő kérdezte, hogy mi mennyit vártunk, ekkor vallottam be, hogy az első hónapban összejött mindhárom. (4-4,5 év van köztük, az anyagi feltételeink rendezettek). Akkor közölte, hogy akkor mi is közéjük tartozunk, az ilyennek nem való gyerek, mert nem becsüli meg... Tudom, hogy ez a ritka, nem is szoktam erről beszélni (hiszen kinek mi köze hozzá) és tudom, hogy mázlisták vagyunk, de ne legyek már én a bűnbak.
2017. jún. 19. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy az ismerősöd egy hülye és nincs igaza. Nem kell letagadni nyilván. Örülj a szerencséteknek, a hülyéket meg engedd el. Üdv, egy lombikos anyuka
2017. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de kérdésednek túl sok értelme nincs, a valódi problémát nem látom, amiben segíteni lehetne.

A válasz: Nem

2017. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,a ti dolgotok!

Ha te nem erzed magadnak "bunbaknak"ahogy azt irtad ,akkor meg?

Egyertelmuen,a szavaidbol nezve,nem is nagyon izgat a dolog. Szoval...a te dolgod.

2017. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 jafnrétti ***** válasza:
100%

Nekem nem hiszem, hogy ezek után túl sok szükségem lenne ilyen ismerősre.

Pedig mi a kicsire vártunk másfél évet, de kétlem, hogy akinek elsőre összejött, az kevésbé becsülné meg a gyerekét.

2017. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kellene. Evvel az ismerőssel viszont szóba sem állnék többet, mert jó nagy tahó.
2017. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ismerősöd irigy, vagy csak csőlátású, ne foglalkozz vele. Ne az alapján érdemeljen már valaki gyereket, hogy mennyi idő alatt hozta össze, ez mindenkinél más.
2017. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt szerencsém hasonlóan értelmes emberhez. Másfél óra alatt szültem, nem viselt meg és nagyon örültem neki, mert halálra aggódtam magam. Bent lelkesen meséltem milyen jó élmény volt az egész, erre egy nő a másik ágyról beszólt, hogy akinek nem szenved vele az nem is anya.


Irigy és ostoba, az életben nem beszélnék vele többet, ha ismerősöm lenne. Az én örömöm ne érjen már kevesebbet másénál.


Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Nem felvágtál, nem hoztad direkt szóba, hogy megszégyenítsd, akinek nem megy. Nem az éhezők előtt tömtél magadba egy sajtburgert, nem a nyomortelepre hajtottál ferrarival.


Ilyen emberre szerintem nincs szükséged. Nem érdemli meg jobban az, aki sokat várt/akinek jobban fájt/akinek tönkrement a teste/aki tervezte.


Ne sunnyogd el, az örömöd, a jó dolgok nem titkolnivalóak.

2017. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Irigy...

Le kell tojni. Én nem érzem magam rossz anyának,csak mert mind a három hamar összejött. Az első első hónapban,amásodik a másodikban,aharmadik pedig a harmadikban...

Ez szerencse,termékeny vagyok. De nem érzem magam többnek,se kevesebbnek,mert más küzd érte. Nem lehet könnyű hónapról hónapra,évről évre csalódni és utána rakat kivizsgáláson átesni.

2017. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit sem! Teljesen mindegy,hogy hamar,vagy keson jott ossze! Nem ettol lesz valaki jo anya! Aki igy gondolja,az merhetetlenul buta!

Van aki a tavaszi szellotol is teherbe esik,es van,aki meg 3evutan sem vedekezes nelkul! Ez van.

2017. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!