Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteronkrémmel van...

Progeszteronkrémmel van valakinek tapasztalata? Sikerült teherbeesnie?

Figyelt kérdés

A hormonsoromban minden jó volt, csak a progeszteron volt szinte 0. Azt mondta az orvos, hogy azért, mert nincs peteérésem. Egy hónapig szedtem rá clostylbegytet, de sajnos ebben a hónapban sem sikerült.

Nagyon vékony a méhnyálkahártyám is, bár javul.

Most hogy megint megjött, jól felszívtam magam, E-vitamint, D-vitamint, Infolicot szedek, meg femiboin 800-at.

Illetve most rendeltem progeszteronkrémet és méhpempőt is, ezeket még nem próbáltam.


Sajnos a menstruációm is nagyon kevés, rövid, kb 2 napos, és nem is vérzek túlzottan.


Ezeken segíthetnek ezek a táplálékkiegészítők?


Mielőtt még azt írnátok, hogy menjek orvoshoz, lassan fél éve járok 2hetente, most legutóbb azt mondta, miután adott 1 havi clostyt, hogy 3 hónap múlva menjek, addig hőmérőzés stb, de ezelatt az idő alatt is szeretnék segíteni magamon valahogy. IR vérvételen már voltam, de endokrinológus csak májusban tud fogadni, addig azzal sem leszek beljebb, de heti 3x sport és egészséges ételek fogyasztása is elkezdődött már.


Volt valakinek hasonló? Nagyon el vagyok már keseredve, hogy nem jön össze a baba, ráadásul a menszeszem is gyenge, rövid. Akinek volt ilyen, leírná személyes tapasztalatait?



2016. ápr. 1. 08:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, talán még azt kihagytam, hogy ebben a hónapban a closty miatt volt UH követés, és volt domináns tüszőm, és a ciklus 17. napja körül volt folyásom is, majd arra rá 14 napra jött meg, a hőm is magas volt, csak aznap esett le, mikor megjött, ezek szerint volt ovum is, ugye? Csak hát most is éppen csak maszatolgatok, nincs erős menszeszem így sem :(
2016. ápr. 1. 09:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt még nem próbáltam, de ártani nem fog. :) Jókat olvastam róla.

Nekem két baba elhalt progihiány miatt, ezért kezdtem barátcserjét szedni, az bevált. :)

Két hónapos kúrát csináltam.


Rendezi a ciklust, és serkenti a progi termelést.


Mindent elkövetsz, nyugodj meg, biztos sikerülni fog. :)

2016. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Barátcserjét is szedtem, meg a teákat is ittam, de nekem (szerintem a palástfű) jól összekuszálta a ciklusomat, a kevés mensi is elmaradt tőle. Szerintem a palástfűtől, mert előtte már szedtem barátcserjét és ittam cickát is, akkor megjött rendes időben, mikor elkezdtem inni a palástfüvet, akkor viszont nem jött meg csak a norcoluttal.


Szívesen várnék még tapasztalatokat, kinek mit hogy vált be, vagy végül mi segített.

2016. ápr. 1. 11:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a választ és drukkot :)
2016. ápr. 1. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert nem ir fel a dokid progreszteront? A betegtajekoztaton az all, hogy menstruacios problemakra is jo ( pregesterone exeltis) kereddz ra a dokidnal!
2016. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!