Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoljon az ember, ha a...

Mit gondoljon az ember, ha a feleségének késik a menstruációja és éjjeli fél 12-kor rátör, hogy gumicukrot akar kétpofára tömni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

????

Feltételezem,ha már házas vagy,akkor felnőtt vagy...ha ez így van,és nem egy 16 éves nagykorúsított vagy,akkor pontosan tudod,hogy mit kell gondolnod...

2017. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruálok, de bármikor rám tör, hogy két pofára akarom zabálni a gumicukrot :D amúgy ha házasok vagytok, már lehetnétek olyan viszonyban, hogy meg mered kérdezni :D
2017. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A kívánósság a második trimeszterben jellemző.
2017. jún. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát ahogy előttem írta az utolsó..kívánósság az elején rohadtul nincs. Én kb csak azért ettem, mert tudtam, hogy kell... szó szerint kaja nélkül el lettem volna hetekig... És az ismerőseim sem voltak jobb passzban az elején..


Szóval vagy most jön meg a mensije, vagy csak megkívánta a gumicukrot... Amúgy meg, ha a férje vagy miért olyan nehéz rákérdezni, hogy esetleg babátok lesz e?.... De az tuti, hogy nem a terhesség jele, hogy éjjel gumicukizik....

2017. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a bárgyú kèrdèst. Ha meg azt tudod, hogy kèsik neki, vegyèl tesztet.

Nem túl bonyolult dolgok ezek, hogy annyit kène törni rajta a fejed!

2017. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a menstruációja, akkor tesztet kell venni. A kívánósság nem pár hetes terhességnél jelentkezik, sőt nem is biztos, hogy jelentkezik.
2017. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Nálam ez inkább azt jelenti, hogy egy-két nap és megjön. Ilyenkor nagyon kívánom az édességet, a szexhez viszont egyáltalán nincs kedvem.


Egyébként vegyél tesztet, és csinálja meg. Utána együtt lehet izgulni, hogy hány csík lesz.

2017. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Én még csak nem is tudtam hogy terhes vagyok (még éppen csak beágyazódott) mert még a pozi teszt előtt hirtelen a semmiből kìvántam meg a sárgadinnyét meg táblás csokit. Előtte ilyen ,,kívánósságot,, még sosem éreztem. Ez vált gyanússá,és rá pár napra pozi lett a tesztem. Meg az első trimeszterben is végig csak az édeset kívántam. Úgyhogy kár általánosítani hogy nincs kivánósság csak a 2. trimeszterben.Nektek úgy volt,másnak máshogy van.
2017. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolhatja, hogy hamarosan meg fog jönni, esetleg azt, hogy IR gyanús.
2017. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A zabálás tipikus menstruáció előtti tünet, úgyhogy max akkor gyanakodnék terhességre, ha nem védekeztetek.
2017. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!