Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran fordul elő az...

Milyen gyakran fordul elő az hogy amikor az ember babát akar és nem is jön meg a mensi, de nem a a baba miatt késik hanem a psziché szorakozik?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2008. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 4 évig tartott az elsö mig összejött és minden rendben volt akkor sikerült babás maradnom mikor lelkiekben rendbe jöttem vagyis elkötöztünk anyáméktol és befejeztük az épitkezést
2008. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem több mint egy hete késik, még nem teszteltem de pénteken fogok, csak érdekelne hogy mennyi az esélye hogy amiatt késik hogy babát akarunk
2008. nov. 26. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi mikor a babát terveztük ugye abbahagytam a gyógyszer szedését, és teljesen felborult a hormonom. Volt, hogy 60 napra jött meg a mensim. Ez nem pszihé, csak felborult egy rendszer a szervezetben. :) 6 hónap után végre pozitívat is teszteltem :) Szoritok!
2008. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
+ :)
2008. nov. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!