Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszeszemnek 10. -én...

A menszeszemnek 10. -én kellett volna megjönnie.3hete vannak terhességre utaló jelek. Ma meg jött:barnás pirosos. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
3hete hányingerem van,fejem fàj és hasonlók. Lehet hogy ez a beágyazódási vérzés vagy csak késett a menszesz?Hasam alja is görcsölgetett.

2017. jún. 20. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tesztrol hallottal mar?
2017. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a terhességi teszt, akkor menj orvoshoz a vérzéssel.
2017. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fejfájás nem terhességi tünet, hányingered bármitől lehet, görcsölgetés is lehet terhesség és menzesz jele is.

Matematikailag nem sok az esély, ha az előző mensid megvolt rendesen. Nem lehet 3 hete terhességi tüneted, még ha meg is fogant ebben a ciklusban.

Egy terhességi teszt megmondja biztosra....

2017. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem egy hete.Az negatív lett.Akkor azt mondta a védőnőm hogy 2hét múlva ismételjem meg.Az is megfordult a fejembe hogy állterhesség...de csak nem ha eleve ugy kelek hogy hányingerem van.
2017. jún. 20. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazabol menj orvoshoz. Ha terhes vagy, a verzes miatt fontos mert lehet veteles.
2017. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A helyedben még ma tesztelnék (igen, bármilyen meglepő, este 8-kor is lehet még terhességi tesztet venni, pl. Tescóban és társaiban), most még van esély rá, hogy egy esetleges vetélés esetén is pozitív lesz. NAgyon nem mindegy, hogy éppen vetélsz vagy csak simán megjött.
2017. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5/4-es kommentelő:Megnézem a holnapi napot hogy folytatódik e..de már most ugy néz ki h menszesz :( .Halottam már olyat h szóba se állt így az illetővel az orvos mert h biztos akkor csak menszeszel...
2017. jún. 20. 20:55
 8/13 A kérdező kommentje:
6/7-es:Ezt nem tudtam h vérzés alatt is lehet tesztelni?Ugy néz ki h menszesz lesz...már most piros a vérzés.Enyhén fáj a hasam alja de nem görcsölök.Volt már vetélésem sajnos és rózsaszínes volt.Bementünk a kórházba ahol megerősítették.Másnapra menszi szerű vérzésem lett.Ja..am faluba lakok..holnap lesz nyitva a patika.
2017. jún. 20. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:
sajnos lehet kora vetélés is. sok nő át esik rajta nem tudják hogy terhes volt hanem csak hogy késett a mensi
2017. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő:Igen sajnos sokan nem is tudnak róla.Màr nem barnás hanem piros de nem több a szokottnál .Majd ma meglátom...hátha elál és van remény h csak beágyazódás
2017. jún. 21. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!