Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfázás-érzet ovuláció után...

Felfázás-érzet ovuláció után pár nappal, másnak volt már ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szabályos 29-30 napos cikluson belül hétfőn volt ovum (12.05.), voltunk is együtt előtte-utána a férjemmel. Tudom, hogy még nagyon korai bármit is érezni. Nem is érzek kimondottan semmit egy dolgot kivéve, és kíváncsi vagyok, hogy más tapasztalt-e ilyet, amikor teherbe esett, vagy ez ettől független.

Éjszakánként fel kell kelnem pisilni, ami teljesen fájdalom-mentes, viszont utána, amikor visszafekszem, nagyon kellemetlen érzést érzek az alhasamban, ami nagyon hasonlít a felfázás érzéséhez. Bárhogy fekszem, kb. 20 perc kell, amíg csillapodik. A WC-zés során egyébként semmit nem érzek, csak fekvő helyzetben jön elő.

Életemben egyszer fáztam fel (10 éve), azelőtt és azóta sem, szerencsére nincs rá hajlamom, ezért nem tudom ezt hová tenni. Ha valaki tapasztalt még ilyet, mi lett belőle?


2016. dec. 9. 08:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem, hogy ezt csak az elmúlt 2 éjszaka éreztem, előtte nem.
2016. dec. 9. 09:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonló volt ovulációtól egészen a meg-nem-jövő menstruáció után még hetekig. Én pont előtte fel voltam fázva, de kaptam rá antibiotikumot, el is múlt rendesen. Aztán néhány nap múlva meg jött ez a nagyon kellemetlen fájdalom a hüvelyemnél-alhasamnál, igazából más volt, mint a felfázás, de mivel előtte azzal szenvedtem, azt gondoltam, hogy mégsem mulasztotta el a gyógyszer, és utáltam már az egészet. :) Mondom, ez a fájdalom érzet összesen olyan 2-3 hétig tartott, a mai napig nem tudom, hogy köze volt-e a fogantatáshoz, de az biztos, hogy azokban a napokban fogant a baba, szóval akár az is lehet, hogy ez volt az első jel. Próbáltam utánaolvasni, angol nyelvű oldalakon is, de ilyen tünetet sehol nem olvastam szinte, max a terhesség vége felé, ezért is lepett meg a kérdésed. :)


Mindenesetre nálam valami ehhez hasonló volt, és sikerült a baba, most vagyok 15 hetes, szóval semmi sem kizárt, de ne éld bele magad azért :))

2016. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, gratulálok Neked! :)

Ma már napközben is éreztem egy órán keresztül ugyanezt, majd hirtelen elmúlt, de lehet, hogy egy enyhe felfázás mégiscsak.


Ez még csak az első próbálkozós hónapunk, szóval nem gáz, ha nem lesz baba belőle, de olyan jó lenne Karácsonyra egy pozitív teszt :).

2016. dec. 9. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok a 6.dpo n és nem fogod elhinni , de ugyan ilyen érzésem van nekem is. És sose éreztem még ilyet a ciklusaimban. És én sem vagyok felfázos. Én hétfőn reggel fogok tesztelni egyet kíváncsiságból , hátha :)
2016. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! lett babátok ekkor? :)
2017. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!