Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Mi a teendő?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mi a teendő? Szedjem tovább rendesen es tartsam meg ugyanugy a 7 nap szunetet mintha nem jott volna meg?

Figyelt kérdés
A fogamzasgatlóból még van egy szem de megjott a menstruaciom. Elotte heten augmentin antibiotikumot szedtem de azt irják hogy nem befolyásolja a fogamzasgátlót(yasminelle) Lehet hogy mégis? 5 napja kb egyutt voltam a barátommal méghozzá..
2015. máj. 20. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig az antibiotikum csökkenti a fog.gátló hatékonyságát, ezért kell kiegészítő védekezés.. szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod.
2015. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lujzi cica válasza:

19L

Így nagyon nehéz megmondani, mert két lehetséges kimenetele van.

Maximálisan csak az orvos tuja eldönteni.

Mindenképpen menj el nőgyógyászodhoz és mond el neki ugyan azt amit leírtál ide.

2015. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ma már biztos hogy nem tudok elmenni nőgyógyászhoz akkor beszedjem az utolsó szemet?
2015. máj. 20. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Vedd be az utolsó szemet,és ha elmúlt a menstruációd keresd fel az orvosodat. Terhes nem hinném,hogy lehetnél,mivel szedted a gyógyszert,azzal viszont egyet értek,hogy az antibiotikum gyengíti ill. befolyásolja a fogamzásgátló hatását. Régebben szedtem én is Yasminelle-t,de nem jó tapasztalataim voltak,így nekem az orvosom írt más fajtát.(nem volt rendszeres a menstruációm,labilis volt a hangulatom,valamint híztam).
2015. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát és ha hatástalanította az antibiotikum és utána belém ment a barátom akkor van esély a terhességre igaz?:( félek hogy ez a vérzés annak a jele esetleg..

amugy köszönöm a válaszokat:)

2015. máj. 20. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, kellett volna kiegészítő védekezés.
2015. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!