Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek nem furcsa, hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem furcsa, hogy aki rendesen védekezik az NEM lesz terhes?

Figyelt kérdés
szerintem erről is kellene kiírni kérdés h ellensúlyozzuk a "rendesen védekeztem mégis terhes lettem" c. kérdéseket :-)
2016. febr. 26. 13:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon furcsa hogy csak akkor lettem terhes mikor az akartam lenni 😊 És még furcsább hogy ez 2 alkalommal is Bejött 😂😂😂
2016. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményed! A 21. században élünk, ennek ellenére a fogamzasgatló mellett nézd már hànyan esnek teherbe röhej... Olvassuk màr el a pearl indexet...
2016. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem is tudom

nálam is hasonló mint az egyesnél

csak akkor tettem terhes mikor akartam :-)

ez tök fura a mai világban ...

2016. febr. 26. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan talán úgy akarnak pasit magukhoz láncolni hogy "bevettem a tabit" szánalom
2016. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem még akkor is több, mint fél évig tartott, hogy összejöjjön a kisfiunk, mikor akartunk gyereket.

14 éve élek nemi életet, egy időben fog. gátlóval védekeztem, egy időben óvszerrel is, jelenleg is azzal, de még soha nem volt gond. Sőt, még soha egyetlen óvszer sem szakadt el szex közben, pedig igen csak több száz db-ról beszélünk mennyiség terén.:D

Szóval igen, sokszor sajnos nem a fog. gátlási módszer miatt lesznek terhesek, hanem annak hiánya, vagy rossz használata miatt.

2016. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fosnak bevallani h elbaszták.
2016. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csak akkor lettem terhes, amikor se gumi, se tabletta se semmi, csak egy hatalmas orgazmussal belémélvezett a gyerekem apja.

Puff neki!

2016. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

spirál mellet terhes maradtam

ez elég fura nem ?


de a unokanővérem az elkötése ellenére terhes lett


max akkor 100% a védettség ha steril vagy

esetleg akkor ha a nő ésa pasi is el van kötve


szal a mai tabik mellet simán terhes lehet egy nő akkor is ha rendesen szedi

2016. júl. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!