Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fantom magzatmozgás, érezhetek...

Fantom magzatmozgás, érezhetek ilyet? Szülés után tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés
Ősszel született a kisfiam, császárral szültem. Most tavasszal pedig hormonos spirált kaptam. Az utóbbi két hétben időnként olyat érzek, mint a kisfiammal az elején az első mozgásoknál, mintha pillangók repkednének a hasamban. Csináltam tesztet egy hete, de negatív lett (bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy áprilisban lejárt a teszt, valamint délutáni pisiből). A spirál miatt szabálytalan lett a ciklusom és hol vérezgetek, hol nem. Más terhességi tünethez hasonlót nem éreztem. Szerintetek?

2017. jún. 22. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én szülés után, még 1,5 évig éreztem fantommozgásokat.
2017. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni.állítólag ez sima bélmozgás
2017. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D :D már sírtam, hogy még most kezdte átaludni az éjszakát és kezdhetek mindent előről. Kb 1-2 hétig minden nap többször is éreztem, aztán abbamaradt. Nem hiszem, hogy terhes lennél, azért ha jól belegondolunk azért pár hónaposnak lennie kellene, hogy mozogjon. :)
2017. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem :) 1 évig tuti!

Szerintem is bélmozgás, csak modr már tudom milyen mikor van bent egy baba, és hozzászoktam h odafigyelek az ilyenekre.

Főleg ha izgulsz amiatt h terhes vafy e ( mind gy h szeretnél vagy sem) de jobban feltűnik minden apróság :)


Nem hinném h terhes vagy :)

2017. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem a szülés utáni évben. Szintén császáros voltam.
2017. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima szülésem volt, és szintén éreztem pár hónapig. Én is azt hittem, hogy újra teherbe estem, de 2szer teszteltem, és negatív lett.

Nekem úgy mondták, hogy visszarendeződnek a belek a régi helyükre. Ezek szerint nem megy olyan gyorsan ez a folyamat :-)

2017. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem. Ikrek után. Mindenki remisztgetett, és egy valaszado beírt hogy az ő "bélmozgasa" ott szuszog mellette. Van ilyen, de ha negatív a teszt, akkor biztos hogy nem a baba mocorog.
2017. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem pár hónapig. Tényleg olyan volt, mint egy kisebb magzat mozgása. Bár bárhogy számolgattam, nem lehetett még bennem akkora baba, akinek a mozgását ennyire érezhettem volna. Csináltam én is tesztet, negatívak lettek.
2017. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!