Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy ciszta?

Terhesség vagy ciszta?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Ma vagyok 13 dpon. Holnapra nem várom.. eddig mindig barnáztam menzesz előtt 3-4napig! Most nem! Szombat este volt pisileslnél egy barnás valami. Ennyi! Azóta semmi. Teszteltem tegnap reggel xepik tesztcsíkkal amin kijött a második csík de inkább szürke mint rózsaszín! Délután is megismételtem azon is volt valami ,de az már halványabb volt! A lényeg hogy ma is teszteltem egy másik fajta xepil tesztel az meg csont negatív lett! Hőm napok óta 37.2-37.3.

Ez az első closty hónapom. Tegnap is meg ma is görcsöltrm azt hittem megjön ,de semmi! És félek,hogy cisztám lett.. de nem tudom ,hogy az okozhat e ilyen tüneteket. Mellem is ovu óta érzékeny. Szerintem tesztelek holnap is.

1.5 éve próbálkozunk.

Volt már valakinek hadonló?



2016. nov. 1. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is igy vtunk.. es vegul vki tanacsolta h closty melle szedjek 400mg E vitamint 1-2naponta, mert nagyon elvekonyitja a mehnyalkahartyat. Plusz parom is szedte. Ra 1,5 honapra jott ossze elotte 2evig semmI.
2016. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarok hulyeseget irni de ciszta nem akkor lesz, ha nem reped meg a tuszo? Akkor a hod se lenne magas.

Barmi lehet, meg is johet, terhes is lehetsz.

X epillel meg nem eri meg nemvart elott tesztelni. Vegyel inkabb egy facelle-t. nekem 14. dpon negativ lett. facelle meg kozepesen eros, egyebkent mar 12. dpon mutatta a terhesseget. :)

2016. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*marmint a facelle 12. dpon pozi lett az x epil meg 14. napon negativ. azota az is pozi szoval nem volt fals a facelle.
2016. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2# ciszta 10000okbol lehet. Es amit te irtal sajna az egyik :(
2016. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tüszőm megrepedt szerintem.. bár ki tudja. 15nap nagyon fájt az oldalam meg a hőm is ugrott. Bár ez nrm jelent semmit. :/ holnap tesztelek és kider. Jó lenne már ennyi idő után pozit tesztelni!
2016. nov. 1. 20:17
 6/8 A kérdező kommentje:
E vitamint is szoktam szedni az ovuig. Már vagy fél éve ,de inkább több! :/
2016. nov. 1. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Miert csak ovuig ? Vegig lehet, aztan a keses napjan abba kell hagyni.
2016. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán ez volt az elsò hónap ,hogy így szedtem. Mert mar annyi vitamint szedek mint égen a csillag és mar unom. De teszteltem ma egy csodás negatívat. Hőm 37.3. Ennek a ciklusnak vége és hanyagolom a témát. Ma kellene hogy megjöjjön!
2016. nov. 2. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!