Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík vajon csak?...

Ez szellemcsík vajon csak? Megnéznétek a képeket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


5 percen belül jött ki, inszemináció utáni 13. napon, reggeli elsőből. Azért szedtem szét, mert a férjem és én is láttunk valamit, de féltem, hogy csak a kazetta árnyékol, de szétszedés nélkül is láttam.


Olyan halvány, fogy fogalmunk sincs, szürke vagy színes, és ahogy nézegetem, hol így, hol úgy látom, de ebben benne van az is, hogy reménykedünk...


sokszor tesztelek facelle-lel, és eddig mindig hófehér volt, nem volt ilyen tesztem.



2017. jún. 24. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
az enymém is ilyen volt kb nemvárt előtt két nappal. aztán utánateltem két nap késésnél teszteltem újra az már szép pozi volt erős,jól látható. Drukkolok ! :) irj hogy alakulsz :)
2017. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha inszemináció után vagy, jó eséllyel szedsz valami progeszteron tartalmú gyógyszert is, nem? Mert a hődet az akkor is fenn tartja, ha nincs baba, a progeszteron miatt. Megértelek, ez idegölő. Én is járkáltam már fürdőbe kétnapos tesztet nézegetni, hogy van rajta valami. :) Holnap reggel csinálnék egy ugyanilyen márkájút, az már kicsit beszédesebb lesz. :) Drukkolok!
2017. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, szedek progit. 2 év után már kezdek megbolondulni azt hiszem...

De reménykedünk nagyon.

2017. jún. 24. 17:55
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát hirtelen azt mondanám, hogy van remény. Az én tesztjeim is fotózhatatlanok voltak, de a párommal láttuk... sőt mondhatjuk azt, ha egy férfi tényleg látja, akkor az ott van :D Minden esetre tesztelj még, mert ez tényleg annyira halványka, hogy még akármi is lehet.


Szurkolok: )

2017. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez pozitiv less :)
2017. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sajnos csak szellemcsík volt :( Többet nem veszek facelle tesztet, az biztos.


Most jön a 3. inszem.

2017. jún. 26. 10:12
 17/19 anonim ***** válasza:
Facelle mostanában ilyrn.:(
2017. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én is azt mondom,hogy pozitív a teszt.

Mivel nekem is ilyen halvány volt a csík,mégis baba lett.

2017. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

hát sajnos ma reggel, 15. dpo-n teszteltem vaterás one step-pel csont negatívat. Plusz a ma reggeli facelle-en is ott volt a reagens hely :/


pedig eddig szerettem a faccelle teszteket.

tegnap reggeli predictor early is nega lett, szóval már nem igazán tudok hinni :(

2017. jún. 26. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!