Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil vizeletsugaras...

Az x-epil vizeletsugaras teszten erôsebb csík jelenik meg mint a sima tesztcsíkon?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a teszt ugyanaz mint a másik, a sima tetsztcsík bele van rakva egy "tokba".

Nekem is ilyenem van most itthon, és a múltkor néztem hogy csak siman benne van abban a cuccban.

Ezért szerintem nem erősebb vagy gyengébb semmivel.

2017. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szomorù vagyok. Két napja teszteltem a vizeletsugarassal (de pohárba merítve használtam) szèp erôs egyèrtelmû csík lett rajta. Ma reggel egy sima tesztcsíkkal és bár ez is egyértelmû de halványabb.
2017. jún. 24. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyél szomorú, az x-epil tesztek köztudottan nem a legmegbízhatóbbak. A pozitív az pozitív!

Gratulálok :)

2017. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az x-epil tesztekkel, csupán nem olyan érzékenyek mint a többi :D Az meg, hogy picit halványabb... sokat ittál vagy többet pisiltél vagy sárábben... koncentráltság miatt simán lehet. A két csík két csík :D
2017. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászòlásokat:)

Igen, a két csík az biztos. Ma kellett volna megjönnie és ahhoz kèpest egy szép ròzsaszín nem tùl erôs, de jòl láthatò csík van. Nem is izgulnék ha a két nappal ezelôtti nem lett volna erôsebb. Igaz csak a csík egyik szèle erôsebb egy vèkony csíkban.

Azt mondják két naponta erôsödnie kell...

Na mindegy, nem stresszelem magam, lehet több tesztet most nem is csinálok, jövô héten ùgyis megyek dokihoz.

2017. jún. 24. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet fel tudnál tenni?
2017. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem kell két naponta erősödnie... ez nem a hcg mennyiségét mutatja. Nekem 4 napig tök egyforma tesztjeim voltak :D
2017. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!