Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8dpo LH teszt majdnem hogy...

8dpo LH teszt majdnem hogy pozitiv megint. Lehet hogy megint ovum van? Vagy lehet ciszta miatt? (Kép)

Figyelt kérdés
Tudom hogy jóstesztként egymást követő reggeleken kéne alkalmazni , de kíváncsiságból csináltam ma reggel egyet és ilyen lett. Nekem akkor szokott ilyen lenni mikor ovum van . Szerintetek ?
2017. jún. 25. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. jún. 25. 11:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Uramistem.. ez a ciszta miatti tesztek rossz olvasni is. Nem akarok senkit bantani de hulyeseg arrol tudnatok ha olyan cisztatok lenne ami ilyesmiket okoz mert az nagyob kellemetlen tunetekkel és fájdalmakkal jár. De ne vedd magadra. Nem akarlak bántani!!

Ciszta nem okoz ilyet sem pozi hcg tesztet. Sima ciszta nem. Csoki ciszta is igen kis eséllyel!!

Nekem mensi elott sokszor pozi az LH teszt igy mar nemis hasznalom jóstesztnek. Nelem sajnos nem valt be. Amikor terhes lettem kivancsisagból csinaltam es halvany volt a 2.vonal. értelmetlen jóstesztelni, nemsokara hcgvel tesztelhetsz ! Pl sztem 12 dpotol siman lehet.:)

2017. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke. Csak nem tudtam hova tenni , hogy mitől lett most megint ilyen erős. Köszönöm
2017. jún. 25. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggodj nem ujabb peteeres . Az amugxsem jelentene jót.:/

1$

2017. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menstruacio elott az lh teszt randomszeruen lesz csikos, semmit nem jelent
2017. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!