Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio mellett kizart a...

Menstruacio mellett kizart a terhesseg, igaz?

Figyelt kérdés

Tettem fel egy kerdes az egezseg csoporta hogy mitol kivanhatom ennyire az edesseget ahol irtak hogy nem-e lehetek terhes.

Igy gondolotam rakerdezek nalatok.


Az ejszaka kozepen kb 2 honapja rengetegszer arra kelek hogy edeseget akarok nagyon. ( amugy nem eszek csokit stb, nem szeretem..) Arra ebredek sokszor hogy pl palacsintat kivanok ak hajnali 3 kor neki alok sutni vagy felorat setalok ejjszaka kozepen a peksegig ugy hogy a szemem alig birom nyitvatartani.


Ami meg furi hogy nagyon erzekeny vagyok. Az utcan, etterembe barhol elsirom magam. Pl kavezoba ulok. Eszembe jut a parom, es elkezdek sirni hogy milyen gyongyoru a szeme..:D tok butasagokon..


A menstriaciom megjott rendesen vegig, igy en nem gondoltam volna terhessegre amig nem irtak. Szerintetek? Ha megjott normalisan akkor lehetetlen, ugye?:)



2017. jún. 25. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, itt senki se lát beléd.
2017. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyszerű válasz: nem kizárt

Nézz utána a neten vagy itt is olvashatsz róla

Ha menstrualsz attól meg nincs kizárva a terhesség esélye , ha nem védekeztek

-remelem nem mondok hulyeseget

2017. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Én vagyok rá az élő példa menstruálcióm 3. Napján történő aktusból lettem várandós. Se előtte se utána nem voltunk együtt. És tessék most van egy 6 hónapos kislányunk
2017. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, hozok mindenkepp holnap egy tesztet.
2017. jún. 25. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább inzulinrezisztenciára vagy pajzsmirigygondra gondolnék.Nyilván csinálj egy tesztet,de ezek ezeknek a betegségeknek is a tünetei LEHETNEK...
2017. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!