Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 2 nappal...

Menstruáció után 2 nappal spirál mellett pozitív teszt?!

Figyelt kérdés
A mensim 1 nappal korabban jött meg.a szokasos 6-7 nap helyett "csak" 3 napig tartott. Hetfön csinaltam tesztet negativ lett delutan megjött.napok ota hanyingerem van igy gondoltam ma delutan ellövök egy tesztet, ki tudja?! Halvany pozi lett. Lassan 2 eve van arany spiralom. Reggel csinalok ujbol tesztet de addig megesz az ideg 😕 ez hogyan lehetseges?!

2017. jan. 14. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos tipusu megbetegedesek is okozhatnak pozitiv tesztet.

Es azt azert tudni kell, hogy csak az nem tud terhes lenni, aki uborkat hasznal a parja farka helyett.

Kicsi az esely spirallal, de nem lehetetlen...

2017. jan. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb keress fel egy orvost, nagy az esély mehen kívüli terhességre
2017. jan. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmozdulhat a spirál.
2017. jan. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez óriási! Nekem is goldlilym van. Most akkor használjunk még gumit mellette?

Írd már meg kérlek mi lesz. Szurkolok, hogy ne legyen baj!

2017. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát,semmi sem 100%! Csinálj még egyet,és gyorsan keress fel egy orvost,ha pozitív!
2017. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem gyorsan menj ügyeletre, nézesd meg magad.Nekem goldlilly volt feltéve, menstruáció után pozitív teszt és méhenkívüli...soha többet, még ha ingyen adnák sem kellene. Ja és műtétkor derült ki hogy 9 hetes volt.
2017. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi sem 100%os.Egyszer beszéltem egy kismamával 5.gyerekét várta.Legtöbbjük gyógyszer mellett fogant ,de volt h spirál mellett is besikerült,őt nem tudták megtartani.

Szerintem menj minél hamarabb orvoshoz.

2017. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom egyik babájával spirál mellett lett terhes, másikkal meg gyógyszer mellett (akkor valami fájdalomcsillapítót vett be és ezért). Ritka, de nem lehetetlen, viszont, ha tényleg baba van akkor gyorsan orvos, mert spirál mellett el is mehet... bár gondolom nem akartok babát, de jaj nehéz helyzet az biztos :S
2017. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2017. jan. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!