Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor alkalmazzam a terhességi...

Nemtom97 kérdése:

Mikor alkalmazzam a terhességi tesztet? 9-10 én voltunk együtt, most 24-edike van. Szerintetek holnap reggel kimutat már valamit?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, ma erős pozitívat teszteltem. Reggel, délben és este is, mert alig bírtam elhinni, hogy végre az! *.* Szerintem reggel már neked is látszani fog.
2017. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
komolyan? :) Istenem... de biztos hogy látszódni fog? Hiszen 16 nap :)
2017. márc. 24. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelhetsz. Nekem az aktus után 10 nappal halvány pozi lett a teszt délután :)

Hajrá! :)

2017. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor kesik.
2017. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem 8-9-én foganhatott. Hétfőn kellett volna, hogy megjöjjön, szerdán délután teszteltem először xepillel, de délután és nem valami koncentrált vizeletből. Hát időn túl és alig-alig látszott valami, inkább a csík két szélén volt rózsaísznes, így úgy vettem, hogy hát ez se nem negatív se nem pozitív, franc tudja, majd két nap múlva, ha addig se jön meg. Ma már egész nap pozitív, igaz, most facelléket használtam, de szerintem már a másik is mutatná.
2017. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első!

Nekem is akkor fogant! :)

2017. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A spermiumok napokig is várakozhatnak. Csinálhatsz reggel tesztet, de biztosra nem venném az eredményt. Egy pl 13-ai peteéréshez is jó lehet a 3 nappal korábbi együttlét, úgy viszont a teszt nem feltétlen mutat akármit. Az ovuláció időpontja számít, nem az együttlété.
2017. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na?
2017. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel nem akartam megcsinálni,mert programom volt és féltem hogy a teszt befolyásolja.. Tehát holnap reggel :)
2017. márc. 25. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:
varom az eredmyenyt :D
2017. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!