Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lettem tőle?

Vajon terhes lettem tőle?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy hülyeséget csináltam. Van egy szexpartnerem akinek hagytam többször is kevésbé veszélyes időszakba h bennem élvezzen el és most nem jött meg, már 2 hete késik.

Mi ilyenkor a teendő? Délután csinálok tesztet azon kívül? Orvoshoz egyből kell menni? Ha abortuszt szeretnék akkor az hogy zajlik? Szüleim előtt el szeretnem titkolni, meg tudhatják valahonnan?

A sracnak mondjam el ha terhes lettem?

Az iskolaban lehet valami következménye?



2017. jún. 26. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha terhes lettél és abortusz kell akkor azt nehéz lesz eltitkolni a szülők elől.

Ha nem vagy még 18 akkor az abortuszhoz azt hiszem kellenek ők is, bár ebben bizonytalan vagyok, de egy abortusz csak ritkán olyan, hogy bemész reggel és délután már ki is engednek. Számolj legalább 2 munkanapot rá. Rosszabb esetben 3 is lehet.

2017. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetnél. Csinálsz tesztet, ha pozitív nőgyógyász, ha nem akkor vagy csinálsz még egyet vagy mész nőgyógyászhoz mert a két hetes késés se teljesen normális. Abortuszhoz 18 év alatt szinte biztos hogy kell szülő/gondviselő aláírása kell.
2017. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Iskolaba lesz-e gondd???


Ezbolyan husz eves elfoglaltsag, az abortusz meg lutri. Vagy lehet gyereked kesobb vagy nem. Csinalj tesztet de kerj idopontit nogyogyaszhoz. S ha mar ilyen vaganynvoltal hogy inkabb nem nyelted le, egy kis fejtorest okozhat neked igen. A sracnak meg szinten annyi felelossege van a dologban mint neked. De a te dontesed mit mondasz neki.

2017. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az abortusz olyan, hogy egy nap alatt le lehet tudni, reggel be aztán délután mehetsz is. Esetleg időponttól függően egy éjszakát kell benn maradni, de arra is lehet mondani, hogy barátnőnél alszol. Viszont ha 18 év alatt vagy akkor szülői beleegyezés kell, nélkülük nem tudod elvégeztetni. Ha nagykorú vagy akkor nem kell elmondanod. Teszt után menj nőgyógyászhoz, hogy megvizsgáljon, a többi teendőt is meg tudod tőle kérdezni. A srácnak illene szólni, azért övé is a felelősség. Jobb ha szembesül vele, hogy mi a védekezés nélküli szex következménye, mielőtt a nyakán marad egy gyerek legközelebb. Ha szexkapcsolat akkor gondolom nem akar közös gyereket, szóval nem hiszem hogy ebből vita lenne, hogy elmondod neki és meg akarja tartani. Az iskolában milyen következménye lenne? Nyári szünet van, mire mész szeptemberben semmi nyoma nem lesz, hacsak nem mesélsz róla a többieknek senki semmit nem fog tudni róla. Viszont utána a napokban lehetséges, hogy lehangolz leszel, vérzel, görcsölsz szóval azt is valahogy el kell titkolni azért.
2017. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Plusz ha a szülők miatt aggódsz meg suli, akkor nem hiszem, hogy túl idős vagy. Ami abból necces lehet, hogy ha nem akarod őket beavatni akkor magadnak kell fizetned. Pár éve 30 ezer forint volt, asszem mintha most még drágább is lenne. Ha van saját kereseted, zsebpénzed nincs gond, de ez is problémás lehet.
2017. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Igen, el kell mondani, meg engedély is kell a szülőktől, de azt tudod, hogy a saját kisbabádat készülsz megöletni?És hogy ez később lehet, hogy lelkileg Neked is nagyon fog fájni?
2017. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagykorú nem kell elmondia se engedély nem kell. A "kisbaba" meg egy apró zigóta csak, mindenféle tudat, érzések nélkül, szóval hagyjuk ezt a megölöd a kisbabád baromságot. Hónapokra van attól hogy ez a valami életképes magzat legyen.
2017. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező: ha nem szopod be az abortuszellenesek riogatását,és nem hajszolod bele magad a túlgondolásba, akkor NEM fog fájni.
2017. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

7-es, akkor mi? Ámbráscet, delfin, Kutymorgó vagy Macskacicó, netán Mikkamakka lesz belőle?!

Még szép, hogy ember! Ver a szíve, a 12.hétre minden szerve kialakul, van keze lába és ösztönösen menekül a szívócső elől, ami darabokra tépi!

Kedves Kérdező! Beszélj a szüleiddel mindenképp előtte, mert 18 éves korodig az ő aláírásuk kell az abortuszhoz!

Gondold át alaposan, tajékozódj, mielőtt meghozol egy végzetes döntést!

Jó egészséget kívánok Nektek!

2017. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
csináltál tesztet?
2017. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!