Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Barátommal a menstruációm 3. Napján szeretkeztünk 10 percig gumival. (nem ment el, de abba kellett hagyjuk, jöttek hozzánk) Rá két órára megint neki álltunk mikor elővette láttam hogy volt rajta átlátszó cucc.(szerintem előváladék) leszoptam majd betettük kb fél-egy percre gumi nélkül(nem ment el) utána folytattuk gumiba. Mekkora esélye van a teherbeesésre így? Gyógyszert nem szedek.

2016. máj. 4. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szopás közben nem merült fel e kérdés?
2016. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Atlatszo cucc. XD


Nem vagy terhes. De ez a kerdes mar volt. Egyebkent meg tanuld meg az elovaladek, az ondo, a sperium fogalmat es a helyes vedekezes modszertanat. :)

2016. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%-ot mondanék így elsőre
2016. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!