Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan növelhetem az esélyeimet?

Hogyan növelhetem az esélyeimet?

Figyelt kérdés

Március óta nem védekezünk sehogy de még mindig nem sikerült a baba. Eddig nem foglalkoztam az ovulációval meg semmivel, de most júniusban figyeltem azt is, pont sikerült 2 naponta együtt lenni abban az időszakban és késett is 2 napot, teszteltem egy negatívat de még aznap megjött sajnos elég szép mennyiségben. Szedek folsavat és próbálok sok gyümölcsöt enni, hogy jusson elég vitamin a szervezetembe, meg szoktam cickafark teát is inni (bár azt menstruáció miatt, de úgy tudom terhesség előtt is jótékony hatású).


Szerintetek mi segíthet könnyebben teherbe esni? Még elég fiatal vagyok.


2017. jún. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nyugalom segített. Egészséges fiatalok vagyunk mi is a férjemmel.

Pont szabadságon voltunk és nem tartottuk a 2 naponta szexelünk sémát, minden nap 1szer voltunk együtt.

Még azzal se foglalkoztam, hogy mit kellene ennem, ami egészséges.

2017. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én sem figyeltem semmire mostanáig. Annyi, hogy a folsavat szedem már kb 1 hónapja. Nem kezdek el hőmérőzni meg tesztelni, ezt nem szeretném csinálni. Általában csak hétvégente tudunk normálisan együtt lenni, de ebben a hónapban mikor ovu volt akkor sikerült gyakrabban együtt lenni, azelőtt meg általában pont hétköznap volt többnyire, amikor nem tudtunk együtt lenni.

A táplálkozásomon se változtattam eddig túl sokat. Most azért eszem a gyümölcsöket mert ennek van a szezonja és ha lehet akkor szeretném természetes úton bejutattni az ilyet, nem pedig gyógyszertárba szaladgálni. De ha az kell, akkor megyek oda is.

2017. jún. 26. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lassan másfél éve próbálkozunk... minden rendben van mindkettőnknel. Folsvat szedek,barátcserjét , es most E vitamint kezdem . Következő lépés a petevezeték átjárhatóság lesz. Ti meg eléggé az elején jartok, nem kell még csüggedni! Max menj el pár vérvételre, inkább előbb derüljön ki ha valami gond van!
2017. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az nagyon keves ido. Van akinek tobb kell, ne parázz rá , majd ha 1 éve bem sikerul azt mondom oke.

Mi 9 hónapja próbalkozunk, amikor elkezdten e vitamint szedni a folsav mellé , sikerult is, sajnos nem maradt meg a baba, azota is ezeket szedem meg tornázok az javitja a nég vetkeringéset. :) második honapja probalkozunk ujra

Ne keseregj ido kerdese. Ovuteszt jo otelt enis szoktam rendelni a fastest.hu ról. Mert patikaban draga nagyon. Neten dbja 110 ft

2017. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
E vitamint rs folsavat nehez bevinni étkezéssel, legalábbis annyit amennyi kellene. Foleg E vitamint. Én 400mgit szedek peteéresig aztan 2-3 naponta egy szemet(400mgos kapszula) párom is szedi 7 honapja meg cinket szed 5 honapja , elkezdte szedni es ra 2 honapra jott a poziteszt. Neha bekap egy 500mgos C vitamint, mert az nagyon szepen segiti a spermiumokat. Eleinte 2000mgot szedett de azt 2 honapig c kellett" csak.
2017. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!