Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a vércukrom és a hemoglobin...

Ha a vércukrom és a hemoglobin vizsgálatom rendben van, attól lehetek IR-es? És befolyásolhatja a teherbeesési esélyeimet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
eleve nem a vércukrot kell nézni hanme az inzulin szintet. csak terhesléssel kimutatható. Igen befolyásolja a legtöbb embernél, a leggyakoribb meddőségi ok manapság, bár sokan teherbeesnek csak elvetélnek ha nincs kezelve, ugyanis ha nincs kezelve kb 80% az esélye a vetélésnek. Ha kezelve van sokakanak spontán is sikerül a baba bár nem midnenkinek.
2013. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

természetesen.. Pajzsmirigyed oké? Mert az is lehet még...

A dokim úgy magyarázta, hogy az inzulinnak rendben kell lennie teherbeesésre.. diéta sport sokat segít... Ha gondolod ebben tudok segíteni... Én gyógyszerek nélkül gyógyultam meg. Nem akartam a terhesség alatt gyógyszert szedni... Hiába kell az anyának én nem hiszem hogy az a magzatnak is kell! :S

Tesóm cukros, már szúrnia kell magát.. Imádkozhat hogy a picinek mikor megszületik a szervezete tudja lebontani a cukrot inzulin injekció nélkül is vagy különben őt is szúrhatja...


Ha valamit szedsz a terhességed alatt és azt a pici megkapja. Születése után már nem kapja meg a Te gyógyszereidet.

2013. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is benne vagyok. Első terhességemnél elvtéltem, akkor még nem tudtam miért. Most meg nem akar összejönni, pedig kezelik is...
2013. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre elvetéltem én is. A másodikkal egy év kezelés után elsőre várandós lettem, és most minden rendben van. A kezelés nagyon fontos volt. A vércukorszint és a hemoglobin a világon semmit nem mond el a PCOS-ről, és az IR-ről. MIn. három pontos cukor-inzulin, teljes hormonpanel, pajzsmirigy vizsgálat, családi anamnézis, hüvelyi ultrahang és egy hozzá értő endokrinológus/belgyógyász kell. Különben nem állapítható meg, mi a helyzet.
2013. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!