Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesnek felelhet meg?...

Hány hetesnek felelhet meg? Mire számítsak UH-n?

Figyelt kérdés

A ciklusom 32-33 napos, utoljára május 17-én jött meg. Múlt hétfőre, 19-re nem vártam. Kedden teszteltem, a jobb oldali teszt lett az. Aztán pénteken a baloldali. Most szerdára kaptam időpontot, úgyhogy elmegyek - még ha csak petezsákot is látunk majd. Elméletileg pont 6 hetesnek kellene lennie aznap - mensi szerint-, gyakorlatilag viszont 8 nappal leszek túl a nemvárton... Mire lehet számítani UH-n?



[link]


2017. jún. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Embrió nagy eséllyel nem lesz. Én 30-32 napos ciklus mellett estem teherbe és az a ciklus 31 vagy 32 napos lett volna, én menzesz szerint 6+4 hetesen jártam orvosnál és 1,5 mm embrió látszott, szóval éppenhogy, valószínűleg 1-2 nappal korábban még nem lett volna.


Petezsák, szikhólyag max de az sem biztos.

2017. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja hogy hány hetesnek felel meg, igaz a menzesz szerinti számít, de a nemvárt napját nyugodtan kezeld kerek 4 hetes terhességnek, szóval 5 hetes.
2017. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 6hetes voltam pont mikor legelőször mentem Uh ra . Embrió látszott már 2,6 mm volt csak még épphogy szivhang nem volt ... idegeskedtem utana hogy lesz e meg ilyenek 3 hét mulva rendelt vissza . Halistennek volt szivhang es minden rendben is volt szepen fejlődött . :) ha vissza gondolok megéri a 3 hét várakozás mert legalabb tudod hogy ott van es jo helyen van nem e méhen kívüli stb :) sok sikert majd irj mi volt :) 10hetes kismami 😍
2017. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!