Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesnek felel ez meg?

Hány hetesnek felel ez meg?

Figyelt kérdés

5mmes felritkulas és 15mmes nyalkahártya. Puha méh és lúdtojásnyi nagyságú.

( verzes miatt mentem az ugyeletre egy bunkó orvoshoz kerultem , durvan megvizsgalt kezzel meg kb 1percig nézett uhval de akkoris a cisztámmal volt elfoglalva) a cisztámra a magandoki azt mondta 4 hetesen h elmulik, akkor 40mmes volt most 32+35mmes

( azert voltam 4 hetesen h kapjak utrot) de 5 hetesen 2naposan nem kellene valamit látnia?

Menzeszem szerint 5 het 4 nap

De kesobb volt pém 2-3nappal ( uh szerint)

Hiaba kerdeztem az orvost ez mit jelent azt mondta egy het mulva meglátjuk, de szerinte biztos h felszívodott..


2017. máj. 2. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem túl jó jel, sajnálom! A felritkulás 4 hetes terhességnek felel meg, ha jól veszem ki a soraidból 1 héttel ezelőtt is 4 hetesnek felelt meg, kellene lennie petezsáknak egy hét elteltével. Az orvos jól válaszolt, 1 hét múlva kiderül.
2017. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen en is igy gondolom csak abban reménykedem picit h nem volt elég alapos. De egy 10mmes petezsakot csak észrevett volna
2017. máj. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!