Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mire utal? Rózsaszín,...

Ez most mire utal? Rózsaszín, sűrű folyás

Figyelt kérdés

A menstruációm 24-én múlt el, barátommal védekeztünk, nem szakadt ki a gumi tudtommal. Viszont én mégis aggódom, mert egész nap fáj a fejem, szédülök, rossz a közérzetem. Lehet csak a meleg miatt, meg szokott ilyen lenni, de aggódnom kéne?

Valamiért hihetetlen lenne, ha mégis másról lenne szó... de aggódom.

Gyereket nem vállalhatok, anyuméknak nem kéne tudniuk róla meg semmi.


2017. jún. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhességre utal. Nem úgy hangzik, mintha nagy esély lenne rá. De zárd ki, és csinálj egy tesztet. Ha sok értelme nincs is, de megnyugtatna.
2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem múlt el teljesen a mensid. Szokott ilyen lenni, hogy az utolsó napokban még nagyon kicsit barnás vagy rózsaszínes jön.
2017. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már rájöttem...felfogtam, hogy kissé hülyeség maga a kérdés. :'D

Azért bármiféle gondolatot szívesen olvasok.

2017. jún. 26. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességre az esély szinte 0. Jól értem hogy akkor pár napja voltatok együtt? Ennyi idő alatt még beágyazódás sincs, nem hogy terhességi tünet.
2017. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!